Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Udało sie mirror link działa  (Przeczytany 202678 razy)

Offline zadamczy

• Toyot Leżący
  • *
  • Samochód: RAV4
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #765 dnia: 24-10-2020, 19:55:40 »
Chyba załapałem wetransfera, oto link:

https://we.tl/t-jMWuNujuLK

Przepraszam, ale nie jestem zbyt biegły w tych sprawach. Łatwiej mi podyskutować o wyczerpywaniu się zasobów holmu na Żiemi, i jak nie zastąpimy go innym materiałem, to elektrowni wiatrowych nie będzie, niż o transferach plików w chmurach i innych obłokach kablowo-dyskowo-serwerowych.

Offline klaudiusz

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #766 dnia: 24-10-2020, 20:06:46 »
Chyba załapałem wetransfera, oto link:

Przepraszam, ale nie jestem zbyt biegły w tych sprawach. Łatwiej mi podyskutować o wyczerpywaniu się zasobów holmu na Żiemi, i jak nie zastąpimy go innym materiałem, to elektrowni wiatrowych nie będzie, niż o transferach plików w chmurach i innych obłokach kablowo-dyskowo-serwerowych.
Ja z Toba z checia moge podyskutowac o plaskiej ziemii. Sorry za OT

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline zadamczy

• Toyot Leżący
  • *
  • Samochód: RAV4
« Odpowiedź #767 dnia: 30-10-2020, 20:53:14 »
Szanowni Koledzy

To co opisałem w pliku pdf, zamieszczonym pod linkiem:
to dopiero dobry początek z "trybem pulpitu ("śmieszny tryb").

Kiedy po dość pobieżnej lekturze w internecie o tym trybie, i uwzględniając moje niewielkie umiejętności, doinstalowałem na komórkę tylko jedną aplikację, pod nazwą "Taskbar 6.0" wg ustawień tej aplikacji z tej strony:
https://www.xda-developers.com/taskbar-samsung-dex-desktop-mode-android-10/
moja komórka po połączeniu kabelkiem USB zamieniła moje radio w RAVce (hybrid koniec 2018) na istnego potwora. Nie zdążyłem jeszcze sprawdzić z wrażenia, aby Wam donieść, ale każda aplikacja jest dostępna z komórki na ekranie i chyba wszystkie są aktywne. Zalogowałem się nawet do NC+ GO i oglądałem TV.

Działania wykonywałem na postoju (w garażu) i mam nadzieję, że podczas jazdy nic się nie zmieni (oczywiście TV nie należy oglądać podczas jazdy).

ZAPOMNIJECIE O MIRRORLINKACH.
ZAPOMNIJŚCIE O ANDROIDZIE AUTO I INNYCH CUDACH.
ONE SĄ KAPRYŚNIE, a Toyota robi nam łaskę, i każe jeszcze za to płacić, aby poprawić nam komfort.
SPRÓBUJCIE Z TRYBEM PULPITU, ZACZYNAJĄC OD LEKTURY Z POWYŻSZYCH LINKÓW.
WSZYSTKO JEST ZA DARMO!!!!!!!!!!!
TO NIE JEST ŻADEN PIC.

Przypomnę, że mój tel. to S9+, android 10 (zablokowany przed 1 czerwca aby nie stracić mirrorlinka), RAV4 z nawigacją (system nie zmieniany od zakupu samochodu).

Oczywiście konieczna jest wymiana doświadczeń, bo pojawiają się drobne problemy z rozdzielczością, jakimś szerokim paskiem z dołu, ale to chyba jest przez nas do przeskoczenia.

Miłej zabawy, jeśli ktoś spróbuje.

Offline jaglina

• Prawie Toyot
  • Samochód: Toyota Rav4
« Odpowiedź #768 dnia: 12-11-2020, 07:29:45 »
Dzień dobry.
Czy problem z mirrorlinkiem nie rozwiąże zestaw?
Beat-Sonic IF-02AEP Smartphone Mirroring Kit Toyota Android. System Touch2 oraz Touch2Go
https://www.car-tronic.pl/beat-sonic-if-02aep-smartphone-mirroring-kit-toyota-android-system-touch2-oraz-touch2go-p10119

Offline jaglina

• Prawie Toyot

Offline klaudiusz

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #770 dnia: 12-11-2020, 09:32:58 »
Za 2000zl to mozna kupic super radio na androidzie.

Offline Marek08

• Toyot Pełzający
  • **
  • Samochód: Toyota C-HR Hybrid
« Odpowiedź #771 dnia: 12-11-2020, 10:30:17 »
Czy ktoś testował ten zestaw?
https://www.car-tronic.pl/beat-sonic-if-02aep-smartphone-mirroring-kit-toyota-android-system-touch2-oraz-touch2go-p10119

Za tą cenę to szukają mega frajera. To coś to nie powinno kosztować więcej niż 200 zł. Chyba im się zera pomyliły.  :thumbdown:

Online Krisman

• Toyot Chodzacy
  • Samochód: RAV4 2.0 4x4 AT
« Odpowiedź #772 dnia: 12-11-2020, 14:25:43 »
A nie jest to...reklama?

Offline jaglina

• Prawie Toyot
« Odpowiedź #773 dnia: 13-11-2020, 12:15:25 »
Nie jest to reklama. Mam Ravkę 2017 z nawigacją, ale nie mogę połączyć jej kablem z telefonem. Myślałem o tym interfejsie, ale cena powala. Może ktoś to sprawdził czy działa z oryginalną nawigacją TT2?

Offline grzeto

• Toyot Pełzający
  • **
  • Samochód: Auris 1,8 HSD
« Odpowiedź #774 dnia: 13-11-2020, 12:30:23 »
Ale to jest następny wynalazek, który tylko wyświetla obraz, sterować można tylko z telefonu chyba?
Pozdrawiam

Offline klaudiusz

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #775 dnia: 13-11-2020, 12:47:10 »
Nie jest to reklama. Mam Ravkę 2017 z nawigacją, ale nie mogę połączyć jej kablem z telefonem. Myślałem o tym interfejsie, ale cena powala. Może ktoś to sprawdził czy działa z oryginalną nawigacją TT2?
Za 800-1000zl masz super radio z Androidem kilka razu przewyzszajaca tedhnologiczne mozliwosci tego badziewia od Toyoty.

Offline jaglina

• Prawie Toyot
« Odpowiedź #776 dnia: 13-11-2020, 13:08:48 »
Moja ravka ma kamerę 360 stopni. Czy są jakieś radia współpracujące ze wszystkimi dodatkami Toyoty? Może ktoś zna i poda linka do takiego radia?

Offline klaudiusz

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #777 dnia: 13-11-2020, 15:00:43 »
Moja ravka ma kamerę 360 stopni. Czy są jakieś radia współpracujące ze wszystkimi dodatkami Toyoty? Może ktoś zna i poda linka do takiego radia?
Napisz do uzytkownika Mechu. On ma wszystko.

Offline MaciekS

• Toyot Leżący
  • *
  • Samochód: Toyota C-HR
« Odpowiedź #778 dnia: 26-11-2020, 16:49:40 »
Coś chyba ruszyło. Dostałem meila :

Wszystko o dublowaniu smartfona
W przeszłości okazałeś zainteresowanie naszą aplikacją FA for Auto. Od tamtej pory minęło dużo czasu. Samsung przestał wspierać MirrorLink. Chcesz wiedzieć, jak rozwiązać ten problem? Jak rozpocząć tworzenie kopii lustrzanych podczas jazdy? Jak naprawić MirrorLink lub w pełni lustro za pomocą Androida Auto?
Oto nasza nowa strona internetowa!
Samsung zakończył obsługę MirrorLink w swoich telefonach 1 czerwca 2020 r. Następnie zaczął usuwać MirrorLink z nowych telefonów i blokować wszystkie stare. Szukasz rozwiązania? Chcesz naprawić MirrorLink na swoim oryginalnym telefonie lub zacząć używać Full Mirroring przez Android Auto? Na naszej nowej stronie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu! Filmy, samouczki, pliki do pobrania. Wiele przydatnych informacji za darmo. Wszystko, łącznie z plikami instalacyjnymi dla sponsorów naszej strony. Dzięki temu sponsor ma otwarty i pełny dostęp do wszystkich informacji, dodatkowo dwa razy w tygodniu otrzymuje biuletyn z nowościami.

https://mirror-phone-aa.eu/?nltr=MjQ7MTY2NTtodHRwczovL21pcnJvci1waG9uZS1hYS5ldS9taXJyb3JsaW5rLTEtMS87O2YxYmE3NjNmMzdjM2ZjYTk4ODI4OGQ2YzE1NDI5MDc2

CH-R z bateryjką-wściekła biel.

Offline klaudiusz

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #779 dnia: 26-11-2020, 18:31:09 »
Tzn co sie ruszylo?