Autor Wątek: Awaria systemu PCS  (Przeczytany 58700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kierowca CHR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #75 dnia: 26-12-2018, 19:24:42 »
sygnał dźwiękowy co 5 sekund bez żadnej kontrolki

moze czujniki parkowania...?

Offline przemo3336

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #76 dnia: 26-12-2018, 19:56:04 »
Myślę że jakby coś było nie tak z czujnikiem to by wyświetliło że jakaś przeszkoda

Offline Kierowca CHR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #77 dnia: 27-12-2018, 09:56:54 »
Myślę że jakby coś było nie tak z czujnikiem to by wyświetliło że jakaś przeszkoda

pozostaje chyba ASO....
w moim przypadku postanowilem, ze zglosze temat przy najblizszym przegladzie...

chyba, ze wczesniej cos calkiem padnie albo ktos z Forumowiczow podpowie rozwiazanie..

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #78 dnia: 27-12-2018, 11:14:49 »
PCS dziala bardzo dobrze,dzisiaj moj eksperyment mogl skonczyc sie tragicznie,nie wiem co mnie podkusilo bo zapomnialem ze jest slisko i dojezdzajac do stojacych na swiatlach aut z dosyc duza predkoscia,system zatrzymal mi auto 50cm od innego,niby mialem noge nad hamulcem ale to elektronika dzisiaj wygrala,nigdy wiecej i Wy tez nie robcie tego

ustawione PCS na srednia czulosc i jest ok dwa lata,podobno na wysokim system troche wariuje ale nie mam potwierdzonego tego info,luzna gadka z mechanikiem z Toyoty

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #79 dnia: 27-12-2018, 11:19:28 »
Wczoraj jechałem i włączyła mi się kontrolka pcs i żeby jechać do Aso  wyczyscilem radar i kontrolka znikła ale teraz mam jakiś sygnał dźwiękowy co 5 sekund bez żadnej kontrolki. Miał ktoś coś  podobnego?

bagaznik nie domkniety ale wtedy wyswietla tez grafike na srodku miedzy zegarami


Ja sie dzisiaj zastanawialem gdzie mamy wlacznik do podgrzewania lusterek i nie wiem :cheesy:

Offline Rescars

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 213
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #80 dnia: 27-12-2018, 15:30:38 »
Wczoraj jechałem i włączyła mi się kontrolka pcs i żeby jechać do Aso  wyczyscilem radar i kontrolka znikła ale teraz mam jakiś sygnał dźwiękowy co 5 sekund bez żadnej kontrolki. Miał ktoś coś  podobnego?

bagaznik nie domkniety ale wtedy wyswietla tez grafike na srodku miedzy zegarami


Ja sie dzisiaj zastanawialem gdzie mamy wlacznik do podgrzewania lusterek i nie wiem :cheesy:
Razem z tylna szyba jest :)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Offline przemo3336

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #81 dnia: 27-12-2018, 17:22:10 »
Hahaha okazało się że to mój chiński rejestrator zwariował i pika masakra tyle nerwów

Offline Rescars

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 213
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #82 dnia: 27-12-2018, 18:22:33 »
Hahaha okazało się że to mój chiński rejestrator zwariował i pika masakra tyle nerwów
Brawo ty :)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Offline Kierowca CHR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #83 dnia: 28-12-2018, 07:29:55 »
Hahaha okazało się że to mój chiński rejestrator zwariował i pika masakra tyle nerwów

Moje CHR nie mialo tyle szczescia...
Ostatecznie komunikat o bledzie PCS i koniecznosc wizyty w ASO..... :-(

Offline Wiki

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #84 dnia: 22-10-2020, 22:05:01 »
Miesiąc temu kupiłam sobie wymarzone ,wyczekane autko C-HR,i już mi się chce płakać,PCS zaświecił mi się po zaparowaniu delikatnie szyby i juz tak świeci 24h,tel.do serwisu nic nie pomógł ,muszę pokonać 200km,już  zaczynam żałować tego zakupu.

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #85 dnia: 23-10-2020, 16:53:28 »
Na początku rozlaczylbym akumulator i zresetował elektronike,nie przejmuj sie kolego ja wyjechalem z salonu z uszkodzonym amortyzatorem,wymienili i zaczal znowu stukac,dopiero za trzecim razem dostalem sprawny

Offline MaciekS

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Awaria systemu PCS
« Odpowiedź #86 dnia: 23-10-2020, 17:27:38 »
Wiki. Bez paniki. Odpal samochód nawiew na szybę i jazda. Przy okazji wytrzyj ją z zewnątrz w okolicy lusterka. Sprawdz nastawy w menu i będzie dobrze.
CH-R z bateryjką-wściekła biel. Teraz Corolla Cross.


 

Beesafe.pl