Autor Wątek: Android Auto, Carplay  (Przeczytany 459894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scigi

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Android Auto, Carplay
« dnia: 02-09-2019, 07:20:38 »
Na stronie Toyoty w cenniku pojawiła się możliwość dodania Android auto i Carplay, za jedyne 1000 PLN. Czy to znaczy, że można już zrobić upgrade Toyota Touch 2? Czy oznacza to również, że taki upgrade będzie odpłatny? Ktoś już może próbował?

Scigi

Offline krk_man

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #1 dnia: 02-09-2019, 08:16:05 »
Aktualizacja ma być dostępna w II kw. 2020 r. za kwotę nie większą niż 300 zł - taka informacja została przekazana mi przez sprzedawcę. Ma to być aktualizacja wyłącznie na poziomie oprogramowania.
Toyota Corolla TS 2.0 HSD Comfort + Tech + Style + AAWireless

Offline RamzesV

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #2 dnia: 06-09-2019, 09:31:48 »
Czy ktoś próbował samemu dograć Android Auto lub też podpinał aplikacje z telefonu przez Mirror linka? Zastanawiałem się nad zakupem programu "Full MirrorLink | Floating Apps for Auto".


Offline krk_man

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #3 dnia: 06-09-2019, 10:45:32 »
Poczytaj sobie

https://blog.floatingapps.net/category/floating-apps-for-auto/

tam masz opisane niuanse jakie można napotkać

Nowa wersja sygic - ma wparcie dla mirrorlink - a jest ładniejsza niż sycig car navigation - warto wypróbować to
Toyota Corolla TS 2.0 HSD Comfort + Tech + Style + AAWireless

Offline krk_man

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #4 dnia: 06-09-2019, 13:51:58 »
tam masz opisane niuanse jakie można napotkać
Jeden np. że wymagany conajmniej android 7 aby można było próbować odpalać inne aplikacje z użyciem funkcjonalności freeform
Toyota Corolla TS 2.0 HSD Comfort + Tech + Style + AAWireless

Offline Hered

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #5 dnia: 07-09-2019, 13:19:40 »
Tak jak kolega wyżej napisał, dotychczasowe auta dostaną aktualizacje w II kwartale 2020 ale obecnie zamawiane samochody można już zamówić z pakietem connect i takie samochody będą wydawane w listopadzie już z nowym systemem z Android auto/apple car play - takie info w kilku salonach usłyszałem

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Offline PingNoMore

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 157
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #6 dnia: 07-09-2019, 14:30:11 »
Czy aktualizacja będzie dostępna dla Toyoty CH-R z roku produkcji 2018?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Offline Dragster

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 505
  • Samochód:: RAV4 Plug-In
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #7 dnia: 07-09-2019, 16:05:38 »
Tak jak kolega wyżej napisał, dotychczasowe auta dostaną aktualizacje w II kwartale 2020 ale obecnie zamawiane samochody można już zamówić z pakietem connect i takie samochody będą wydawane w listopadzie już z nowym systemem z Android auto/apple car play - takie info w kilku salonach usłyszałem

Z tym listopadem byłbym ostrożny. Bardziej grudzień a najrealniej styczeń 2020. Android auto/apple car play = NCO. Więc who knows kiedy.
Toyota RAV4 Style, Plug-In Hybrid

Offline Hered

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #8 dnia: 07-09-2019, 19:40:33 »
Tak jak kolega wyżej napisał, dotychczasowe auta dostaną aktualizacje w II kwartale 2020 ale obecnie zamawiane samochody można już zamówić z pakietem connect i takie samochody będą wydawane w listopadzie już z nowym systemem z Android auto/apple car play - takie info w kilku salonach usłyszałem

Z tym listopadem byłbym ostrożny. Bardziej grudzień a najrealniej styczeń 2020. Android auto/apple car play = NCO. Więc who knows kiedy.
Skąd takie przypuszczenia? Skoro kilka salonów mówi że zamawiając teraz auto dostanę w listopadzie samochód z Android auto to uważasz że nie dotrzymają terminu? Przecież to by było jakieś niedotrzymanie umowy

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Offline Dragster

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 505
  • Samochód:: RAV4 Plug-In
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #9 dnia: 08-09-2019, 07:41:12 »
Zamawiałem auto 2 tygodnie temu i wiem co mówił mi sprzedawca. Zamawiając z pakietem Connect zamówienie przechodzi w tryb NCO czyli niepotwierdzonego. Czas oczekiwania jest bliżej nie ustalony będzie jak będzie. Może grudzień, najpewniej styczeń 2020. Takie coś wypluwał system Toyoty dla mojego auta.
Toyota RAV4 Style, Plug-In Hybrid

Offline toranaga

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 729
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #10 dnia: 12-09-2019, 21:57:59 »
Czy ktoś ma pomysł jak podłączyć pena z muzyką podczas korzystania z Android Auto? Czy z inforozrywki można wyprowadzić drugie złącze USB?  :o
Czy pozostanie tylko czekać i mieć nadzieje, że jak najszybciej wprowadzą na również w Europie bezprzewodową obsługę Android Auto przez WiFi?
Corolla TS 1.8 Hybrid 122KM,2019,Executive,Phantom Brown poprzednio:
Corolla 1,6 132KM,CVT,sedan,2014
Corolla 1,6 125KM,sedan 2006
Corolla 1,4 86KM Liftback 1998
Włącz Kuba Wątły TV, niezależne Medium Obywatelskie.

Offline apek

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1017
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #11 dnia: 12-09-2019, 22:54:31 »
Nie mam AA, ale do usb mam podłączony rozgałęźnik na 4 usb, do którego mam podpięty usb z muzyką i kabel do ładowania telefonu, który służy do nawigacji;]. Jedno i drugie działa jednocześnie (znaczy gra i ładuje).
Toyota Corolla Sedan VII, Toyota Corolla Sedan Hybrid XII - sprzedana, RAV 4 (5th gen) Executive, AWDi, Skyview

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4474
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #12 dnia: 12-09-2019, 22:59:45 »
Czy pozostanie tylko czekać i mieć nadzieje, że jak najszybciej wprowadzą na również w Europie bezprzewodową obsługę Android Auto przez WiFi?
Bezprzewodowe AA nie ma zbytnio sensu, bo bardzo szybko rozładuje telefon.

Offline toranaga

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 729
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #13 dnia: 12-09-2019, 23:39:45 »
Dzięki temu będziesz mógł podłączyć go do ładowania. Tak więc bez obawy.
Corolla TS 1.8 Hybrid 122KM,2019,Executive,Phantom Brown poprzednio:
Corolla 1,6 132KM,CVT,sedan,2014
Corolla 1,6 125KM,sedan 2006
Corolla 1,4 86KM Liftback 1998
Włącz Kuba Wątły TV, niezależne Medium Obywatelskie.

Offline Hered

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Android Auto, Carplay
« Odpowiedź #14 dnia: 13-09-2019, 00:05:05 »
Zamawiałem auto 2 tygodnie temu i wiem co mówił mi sprzedawca. Zamawiając z pakietem Connect zamówienie przechodzi w tryb NCO czyli niepotwierdzonego. Czas oczekiwania jest bliżej nie ustalony będzie jak będzie. Może grudzień, najpewniej styczeń 2020. Takie coś wypluwał system Toyoty dla mojego auta.
Dziś zamówiłem auto w Warszawie z pakietem connect i gwarancją realizacji najpóźniej do 30 listopada.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



 

Beesafe.pl