Autor Wątek: Yaris Verso za 0? po 4 miesiącach  (Przeczytany 3014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dlugi1982

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Yaris Verso za 0? po 4 miesiącach
« dnia: 22-12-2019, 18:55:09 »
Mój nowy "nabytek" za 0(zero) ???  :grin:!Mimo początkowych obaw(auto ledwo jechało) zaryzykowałem i wziąłem auto,którego chcieli się pozbyć z parkingu!Właściciel tak długo jeździł i twierdził,że sprzęgło się ślizga i wystarczy wymienić.Okazało się,że sprzęgło tak zużyte że nity były pościerane,a przy demontażu okazało się,że skrzynia raczej do wymiany(ktoś ją już kiedyś wymieniał) bo na wyjściu wałka atakującego jest luz a koszt łożyska w TOYOCIE to 1800zł!Auto po 4miesiącach przeszło kilka ulepszeń  :cool: alufelgi 15 Et 30 nowe podświetlenie deski(ledy zielone) światłowód pod dachem dookoła w środku(zielony)lampy przeciwmgłowe oryginalne  :laugh: dach box

Offline dlugi1982

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yaris Verso za 0? po 4 miesiącach
« Odpowiedź #1 dnia: 12-01-2020, 19:15:15 »
Pierwsze modyfikacje już za mną  :grin: Przyciemnione szyby,owiewki szyb Heko,dwa komplety alufelg (jedne czekają do malowania-zielony neonowy) podświetlenie poddasza w środku światłowodem([cenzura] fajnie wygląda),halogeny założone,ledowy wyświetlacz tylnej szyby.Do celowo do zrobienia układ wydechowy cały z kwasówki z dwiema puszkami na końcu,pomalowania paru elementów na zewnątrz na zieleń neonową,Założenie kubełków z przodu(już są i czekają na dopasowanie i obszycie skórą w zieleni),założenie led-ów pod auto(oczywiście zielonych),utwardzenie zawiasu(sprężyny twardsze) a na koniec chip tuning do silnika(+20 KM)   :laugh:

Offline m1strzunio

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yaris Verso za 0? po 4 miesiącach
« Odpowiedź #2 dnia: 12-01-2020, 19:31:06 »
Po czipie całkiem fajnie jeździ. Wiem, miałem takiego potwora kiedyś w białej wersji, teraz już nie pamiętam ile dokładnie miałem koni ale coś chyba 89/190. Na kołach 14 cali 165 opona spokojnie 199 jechał :) Ale jego największą mocą była jazda na biegach bo od 0-100 to jako tako. Ale dzięki krótkiej skrzyni nie jeden się zdziwić możne na trasie :)

Offline dlugi1982

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yaris Verso za 0? po 4 miesiącach
« Odpowiedź #3 dnia: 12-01-2020, 20:00:34 »
chip-y są w dwóch mocach +15 i +25 z v-tech-a wolałbym ten drugi ale najpierw wizualnie odszykuje auto tak aby cieszyło oko  <taniec> najpierw biorę się za fotele jak zamontuje zadzwonię i umówię się na obszycie (java car desing)  :grin:

Offline m1strzunio

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yaris Verso za 0? po 4 miesiącach
« Odpowiedź #4 dnia: 13-01-2020, 11:20:45 »
Nie dasz rady +25 koni bez większych modyfikacji zrobić. U mnie na hamowni powyżej 90 koni zaczynał już dymić więc zeszliśmy w dół do takiej wartości gdzie nic się nie działo. A silnik miał ledwo 80 tysięcy więc jak nowy i nie był zajechany. I dobrze by było gdybyś zrobił program a nie wkładał boxa.

Offline dlugi1982

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yaris Verso za 0? po 4 miesiącach
« Odpowiedź #5 dnia: 13-01-2020, 11:42:13 »
Źle się wyraziłem z tym Box-em na pewno będzie to Chip Tuning silnika a nie tylko "magiczne pudełko".Ale to odległy plan narazie wezmę się 'upiększenie" wizualne  :grin:


 

Beesafe.pl