Autor Wątek: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety  (Przeczytany 18458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4470
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #15 dnia: 22-05-2020, 22:22:55 »
Ok chr to mała terenówka
:o przeciez to typowe auto miejskie lekko podniesione, które z terenem nie ma nic wspólnego Mała terenówka to Suzuki Jimny.

Offline klaudiusz

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3497
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Camry2019/NX350
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #16 dnia: 22-05-2020, 23:26:55 »
CHR jest klaustrofobiczne z tylu. Czesto jezdze i trzyma sie dobrze w zakretach. Nawer bardzo dobrze. Corolla mino wszystko dla mnie fajniejsza. Jesli wiecej jezdzisz po miescie to chr lepszy wybor. Mniejszy i mozesz podjechsc na kraweznik. Z corolla bym raczej uwazal.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #17 dnia: 23-05-2020, 10:58:05 »
CHR to crossoverek wygladajacy na auto sportowe(jeżdżę 3,5lata i dalej inni kierowcy prowokują do ścigania się)z niewielkim prześwitem który na 18kach nie nadaje się w teren.Polna, leśna droga no problem,ale bardzo wysoki krawężnik to radzę uważać,chyba że na 16kach ale auto wtedy wygląda strasznie.Pisalem już wielokrotnie to auto nie nadaje się na rodzinne,max dwie osoby przód a z tyłu można wozić reklamówkę z zakupami,jest miejsca nie powiem ale te uczucie bycia w czołgu  :laugh: :grin:

Offline acor

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #18 dnia: 23-05-2020, 13:04:36 »
Faktycznie, podjeżdżanie na krawężniki corollą to może być problem. Ten przedni zderzak wygląda nieciekawie pod tym względem, również bryły lodu leżące zimą na jezdni mogą być nie do sforsowania. Ale c-hr też wygląda na dość niski. Dzięki, że zwróciliście mi na to uwagę. 

Offline laki

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 413
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #19 dnia: 26-05-2020, 21:06:47 »
C-HR ma znacznie większy prześwit.

Dars66

  • Gość
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #20 dnia: 28-05-2020, 01:43:54 »
  Jedni lubią ogórki a inni ogrodnika córki .
Jeśli ktoś ma dylemat czy CH-R czy Corolla
to albo ma za dużo kasy , albo sam nie wie  czego chce ??

Offline acor

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #21 dnia: 28-05-2020, 12:33:00 »
Kasy za dużo to ja nie mam. Wychodzi na to, że nie wiem czego chcę. A na poważnie, nigdy nie miałem crossovera a wbrew pozorom te auta są porównywalne. Ta sama wielkość, ten sam silnik, zbliżone ceny. Tylko koncepcja nadwozia inna i tu jest pole do porównań i określenia co mi bardziej pasuje.

Offline doktor7

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #22 dnia: 02-06-2020, 20:05:53 »
Mam chra hybrydowego 1,8... jako zastępcze dostałem Corolle sedan 1,6 bez turbo... Ogólnie auto mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, spalanie na poziomie 5,5 - normalna jazda... gdy tak jade chrem to mi spala 4.0 (w lato) więc jak na 140 koni w corolli i 1,6 pojemności spalanie spoko, moc porównywalna, na pewno corolla poleci dużo szybciej na autostradzie....
Zawieszenie świetnie zbiera dziury, chyba lepiej od CHRa,ale to pewnie dla tego że chr z uwagi na swoją wysokość musi mieć nieco twardsze zawieszenie żeby na zakrętach się w miarę trzymać, a corolla nie musi aż tak..  :)

Dla taty polecił bym corolle, dla brata chra :) (nawet gdyby brat miał dzieci :P) - moje zdanie
"...Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili..."

Offline Adasko75

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #23 dnia: 03-06-2020, 15:33:00 »
chr to mała terenówka
WHAT ???    jaka terenówka?   Czegoś ty sie naćpał?
mała terenówka to suzuki jimny, łada niva czy panda 4x4  ale nigdy ch-r, który przez swój prześwit, nawert gdy będzie miał napęd na 4 łapy, z trochę większego błota nie wyjedzie!

Offline Adasko75

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #24 dnia: 03-06-2020, 15:34:44 »
dalej inni kierowcy prowokują do ścigania się
tak, tak.  dowartościowuj się dalej...

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #25 dnia: 04-06-2020, 15:04:30 »
Moderator myślę że użytkownik adasko powinien odpocząć od forum
Ps adasko pajacu jestem że Słupska jak masz jakiś problem z moim dowartościowaniem to zapraszam osobiscie

Offline Grzesiek C-HR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #26 dnia: 04-06-2020, 19:13:51 »
Dla mnie wybór jest oczywisty  = Tylko CHR !!!
Piękne, praktycznie, wygodne auro dla małej rodziny 2+1

Corolla to zwykła puszka, niezawodne i jeszcze bardziej praktyczne wozidlo z punktu a do b dla ...Ubera... (W wersji kombi) :grin:

Silniki 1.2  dynamiczny , bardzo ekonomiczny i ładnie brzmi.
Moim zadaniem nie warto inwestować w hybryde  bo przy tym silniku hybryda zwraca się dopiero po wielu wielu latach eksploatacji...

CHR mam już ponad 3 lata i dalej nie mogę się napatrzeć  :)

Offline Pawel.Kwa

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1185
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #27 dnia: 04-06-2020, 20:40:36 »
Nie obrażaj właścicieli corolli kombi.Widzę że temat przerósł piszących ,Zero porównań tylko obrazy ? dziwne wypowiedzi.Myślę że trzeba ten temat skasować a ktoś kto chce kupic samochód niech idzie do salonu posiedzi ,pojeżdzi i wybierze bo tu nie znajdzie odpowiedzi.

Offline Grzesiek C-HR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #28 dnia: 04-06-2020, 22:02:28 »
Nikogo nie obrażam kolego. Wyrażam swoje subiektywne opinie zgodnie z tematem posta.
Nie ujmuję też Uberowi, poprostu uważam że Corolla szczególnie w wersji kombi: hybryda +LPG =  idealna taksówka  :grin:


Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4470
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: Nowa CH-R vs Nowa Corolla Subiektywne opinie. Wady i zalety
« Odpowiedź #29 dnia: 04-06-2020, 22:29:27 »
Panowie po co te przepychanki  :o. Każdemu pasuje inny samochód, nawet innej marki i jest to oczywiste. A udowadnianie który jest lepszy jest bez sensu  :thumbdown: Ważne żeby byc zadowolonym. :good:


 

Beesafe.pl