Autor Wątek: Zawieszenie twardsze lub obniżone  (Przeczytany 2304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dlugi1982

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Zawieszenie twardsze lub obniżone
« dnia: 11-03-2020, 20:26:31 »
Witam szanowne grono.Mam problem z obcieraniem opon o ranty "budy"  :-(  przy oryginalnych felgach 14(alu)problemu nie było z chwilą gdy wymieniłem na 15 z rantem(ET 25) zaczęły się problemy  :shock: na początku miałem opony 195 50 R15 i myślałem,że wystarczy,że zmienię szerokość opon i tak zrobiłem zmiana 185/50R15 :-) na początku po zmianie wszystko było ok przez 1000km wszystko grało(nie wspomnę,że felgi prezentują się kozacko w kolorze zielona limonka) na pokładzie tylko 2 osoby,po czym zabrałem rodzinkę ja i 3 kobitki i w jedną stronę 150km przytarłem tylko 3 razy i to delikatnie ale powrót to robił się kłopot coraz częściej przycierka  :| co więcej tak już zostało nawet jak sam pomykam,zauważyłem,że nie obciera gdy wpadnę w dziurę czy jak jest (zgrubienie" na asfalcie tylko w chwili gdy jest uskok w stylu "zapadniętej drogi" co może być przyczyną? Myślę,że to sprężyny i chciałbym założyć twardsze H&R (obniżające o 35mm) ale nie wiem czy to dobry pomysł czy nie lepiej założyć jakieś wzmocnione(większa ładowność) ale nie mogę takich znaleźć.Co robić  :wallbash:


 

Beesafe.pl