Autor Wątek: Nadkola Aygo 2019  (Przeczytany 3212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Art_composites

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Aygo B4
Nadkola Aygo 2019
« dnia: 18-04-2020, 09:27:54 »
Hej. Czy ktoś montował nadkola do Aygo 2019 ?
Gdzie je kupić, jakieś sprawdzone miejsce ?
www.kompozyty-polimerowe.pl
Produkcja elementów z włókna szklanego, laminatu.

Offline Smarciu

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Nadkola Aygo 2019
« Odpowiedź #1 dnia: 18-04-2020, 14:00:32 »
Pytałem w salonie, ale nie maja w ofercie i ich zdaniem nie są potrzebne, wręcz mnie zniechęcali, żeby się syf pod nimi nie zbierał. Twierdzili ze jest tym barankiem pod farbą zabezpieczone wiec nie ma sensu nic dawać. Tylko po zimie wypłukać dobrze nadkola na myjni i tyle.

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4474
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: Nadkola Aygo 2019
« Odpowiedź #2 dnia: 18-04-2020, 18:37:47 »
Gdzie je kupić, jakieś sprawdzone miejsce ?
Nie ma, są tylko jakiś wyroby rzemiślnicze nie nadające sie do niczego, ponieważ nie ma otworów technologicznych w Toyocie i , żeby je zamontować trzeba wiercić blachę. Daj sobie spokój, przecież to jest jeden z najtańszych samochodów na rynku. Jeżeli sie boisz rdzy to daj  samochód do konserwacji albo zrób to w samych nadkolach.

Offline Smarciu

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Nadkola Aygo 2019
« Odpowiedź #3 dnia: 20-04-2020, 12:38:49 »
Nie jest łatwo znaleźć dobrego fachowca od konserwacji, trzeba się do tego naprawdę przyłożyć, szczególnie w oczyszczanie i suszenie powierzchni, bo to jest czasochłonne i wymagające fizycznie. A błąd lub ewentualną fuszerkę zobaczysz po wielu latach. Stąd też istnieje pokusa, żeby odwalić i zarobić. Chyba, że zrobisz to sam i nie będziesz żałował czasu ani grosza na materiały. W necie znajdziesz wiele poradników, a robota jest ogólnie prosta. U siebie nie dałem nic poza plastikowymi chlapaczami, a na myjni dokładniej wypłukuję syf z nadkoli, parkuje w ciepłym garażu.

Offline Pazurek

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 236
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nadkola Aygo 2019
« Odpowiedź #4 dnia: 13-10-2020, 21:58:41 »
U siebie nie dałem nic poza plastikowymi chlapaczami,
Jakie zamontowałeś chlapacze oryginały czy jakieś inne ? Są w nadkolach otwory do przymocowania chlapaczy czy trzeba wiercić, nie zwróciłem uwagi na to w salonie. Niedługo mam odbiór Aygo i przymierzam się do kupienia oryginalnych chlapaczy.
Auris II 1.6 Valvematic Premium+Comfort - 2013
AYGO Selection x-cite - 2020

Offline Meett

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: SUV
Odp: Nadkola Aygo 2019
« Odpowiedź #5 dnia: 11-04-2023, 13:41:45 »
Ktoś montował może do Aygo II takie nadkola i może się podzielić opinią co do ich spasowania? https://allegro.pl/oferta/nadkole-tyl-lewe-toyota-aygo-14-13186180206



 

Beesafe.pl