Autor Wątek: tajemniczy fragment auta  (Przeczytany 4910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline p.EK

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 13
tajemniczy fragment auta
« dnia: 28-06-2020, 00:48:58 »
Witam
Czy ma ktoś blade pojęcie do czego mogą służyć te otwory. Na pierwszy rzut oka obstawiałem mocowanie kratki, jednak coś takiego powinno się znajdować raczej za siedzeniami. Nie powiem - zaczyna mnie to coraz bardziej irytować.

[/url][/img]

Offline dlugi1982

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tajemniczy fragment auta
« Odpowiedź #1 dnia: 28-06-2020, 10:29:51 »
Na pewno w maszych "europejskich" wersjach nic tam nie ma,ściągniesz plastik i kompletnie NIC  :-( ale w wersji Japońskiej toyota fan cargo to jest chyba......nie pamiętam szukaj na filmikach you tube bo gdzieś już kiedyś to widziałem(o ile się nie mylę to jest do regulacji foteli)pozdro

Offline dlugi1982

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tajemniczy fragment auta
« Odpowiedź #2 dnia: 30-06-2020, 23:31:53 »
Nie dawało mi to spokoju.Wiedziałem,że gdzieś to widziałem.Te okrągłe zaślepki służą jako przyciski do składania i rozkładania foteli(dokładnie składają ten zaczep do foteli) oczywiście w wersji FUN CARGO.Tu masz filmik i dobrze się przyjrzyj co właśnie gość robi https://www.youtube.com/watch?v=iw21qqm0Zxc .pozdrawiam

Offline mechu

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 5252
  • Płeć: Mężczyzna
    • Meszyński Car Audio
Odp: tajemniczy fragment auta
« Odpowiedź #3 dnia: 01-07-2020, 12:47:12 »
20 lat aut na rynku i dalej nieodkryte do końca :)

Offline p.EK

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: tajemniczy fragment auta
« Odpowiedź #4 dnia: 02-07-2020, 22:58:26 »
Wielkie dzięki, pamiętam że oglądałem ten filmik, ale wtedy zwracałem uwagę na coś innego. U mnie są zaślepki tylko, ucho nie składa się, a w miejscu drugiego ucha (żeby kanapę jeszcze bardziej rozłożyć) też zaślepka.
Swoją drogą zastanawiam się skąd, w zdecydowanej większości, na rosyjskich filmikach same prawokierownicze modele.
Pozdrawiam i dzięki.

Offline bazi

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1623
  • Samochód:: Corolla E16 1.6
Odp: tajemniczy fragment auta
« Odpowiedź #5 dnia: 03-07-2020, 07:39:04 »
Swoją drogą zastanawiam się skąd, w zdecydowanej większości, na rosyjskich filmikach same prawokierownicze modele.
Z Japonii.To głównie ci ze wschodniej Rosji. Mają bardzo blisko.


 

Beesafe.pl