Autor Wątek: MyToyota- aplikacja  (Przeczytany 36460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mk77

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 319
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #15 dnia: 05-09-2020, 22:49:35 »
Na androidzie też drzewek nie widzę

Offline apek

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1017
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #16 dnia: 06-09-2020, 07:27:40 »
Te drzewka to chyba tylko w appce na Androidzie póki co, nie? Na iOSie tego nie widzę.
Tak, Android. Jak kliknę na tak, to mi pisze, że jestem jedną z pierwszych osób, które to mają. Także to pewnie będzie wyglądać inaczej, bo teraz to oprócz tych drzew to do niczego nie służy, a utrudnia dojście do starszych tras.
Toyota Corolla Sedan VII, Toyota Corolla Sedan Hybrid XII - sprzedana, RAV 4 (5th gen) Executive, AWDi, Skyview

Offline PLS

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 332
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #17 dnia: 06-09-2020, 07:53:14 »
Ja też mam te drzewka od wczoraj rana.
Wynik identyczny jak u kolegi.

Wysłane z Galaxy S20 przy użyciu Tapatalka


Offline jaykob

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 235
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #18 dnia: 06-09-2020, 12:39:09 »
Na androidzie też drzewek nie widzę
Pewnie jest to podyktowane tym, czy masz hybrydę, czy nie?

Offline mk77

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 319
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #19 dnia: 06-09-2020, 13:08:05 »
Mam hybrydę 2.0 i zamiast drzew w aplikacji mam tam "oszczędność paliwa"

Offline apek

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1017
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #20 dnia: 11-09-2020, 12:15:50 »
Wiedzieliście, że łączność samochodu z aplikacją MyT jest ograniczona do 10 lat (za darmo). "Koszt dostępu do usług łączności MyT przez okres 10 lat jest zawarty w cenie zakupu pojazdu marki Toyota kompatybilnego z usługami łączności MyT." Źródło: https://www.toyota.pl/service-and-accessories/my-toyota/myt# . Pewnie większość do tego czasu sprzeda samochód, ale dalsi użytkownicy po dziesięciu latach już nie będą mieli możliwości korzystania z aplikacji za darmo (jeśli jeszcze jakoś ciekawie ją rozwinął). Póki co nie widzę, żeby ktoś pisał, jak planują to rozwiązać po upływie tego czasu, czy zrobią jakiś abonament czy coś. Ale to wszystko pieśń przyszłości.
Toyota Corolla Sedan VII, Toyota Corolla Sedan Hybrid XII - sprzedana, RAV 4 (5th gen) Executive, AWDi, Skyview

Offline EliEli

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 475
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #21 dnia: 13-09-2020, 19:48:46 »
Wiedzieliście, że łączność samochodu z aplikacją MyT jest ograniczona do 10 lat (za darmo). "Koszt dostępu do usług łączności MyT przez okres 10 lat jest zawarty w cenie zakupu pojazdu marki Toyota kompatybilnego z usługami łączności MyT." Źródło: https://www.toyota.pl/service-and-accessories/my-toyota/myt# . Pewnie większość do tego czasu sprzeda samochód, ale dalsi użytkownicy po dziesięciu latach już nie będą mieli możliwości korzystania z aplikacji za darmo (jeśli jeszcze jakoś ciekawie ją rozwinął). Póki co nie widzę, żeby ktoś pisał, jak planują to rozwiązać po upływie tego czasu, czy zrobią jakiś abonament czy coś. Ale to wszystko pieśń przyszłości.

Tak, to pierwsza rzecz jakiej doszukałem się kiedy sprawdzałem jak długo ta usługa może trwać.
Potem pewnie będzie wprowadzony abonament.

Offline kosmo

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #22 dnia: 29-09-2020, 23:01:33 »
Gdzieś na forum czytałem, że za rejestracja konta myT było 1000 pln na akcesoria przy zakupie samochodu - ktoś coś kojarzy? Diler potwierdził ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym procederze.

Online Krisman

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 9425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: RAV-4 V 2.0 AWD
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #23 dnia: 29-09-2020, 23:39:09 »
Jest 1000 za kupione pomiędzy 8-09 a 30-10 liczy się data faktury. Jest o tym w cennikach (na pewno cenniku rav4) jest też regulamin tej promocji

Online Krisman

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 9425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: RAV-4 V 2.0 AWD

Offline kosmo

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #25 dnia: 30-09-2020, 12:50:33 »
Dzięki, jesteście wielcy. Szukałem nie tylko na forum ale też przez wuja google i już zaczynałem myśleć, że sobie coś uroiłem  :grin:

Offline majestic0000

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #26 dnia: 01-10-2020, 02:43:08 »
Pytanie z innej beczki.
Czy Wy też macie takie opóźnienia w aktualizacji pozycji i historii przebiegu tras.
W moim przypadku funkcja znajdź mój samochód moja się z celem bo najczęściej pokazuje pozycję sprzed pięciu godzin dodatkowo informując że auto się przemieszcza hehe
Corolla 2020 TS 2.0HSD Comfort + Style + Tech
silver diamond

Offline Portowiec

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #27 dnia: 01-10-2020, 06:27:49 »
Pytanie z innej beczki.
Czy Wy też macie takie opóźnienia w aktualizacji pozycji i historii przebiegu tras.
W moim przypadku funkcja znajdź mój samochód moja się z celem bo najczęściej pokazuje pozycję sprzed pięciu godzin dodatkowo informując że auto się przemieszcza hehe
Mam to samo. Ta aplikacja w sumie jest bezużyteczna. Miną wieki zanim Toyota to usprawni

Offline dawidos160

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #28 dnia: 01-10-2020, 07:23:04 »
Co do bonu na 1000 zł - ja usłyszałem od sprzedawcy,że go nie otrzymam,bo to nie faktura ma być między 08.09-31.10 a zamówienie - niby potwierdzali to wyżej, ale zrekompensuje mi to w inny sposób

Online Krisman

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 9425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: RAV-4 V 2.0 AWD
Odp: MyToyota- aplikacja
« Odpowiedź #29 dnia: 01-10-2020, 13:14:37 »
Bzdura jakaś, "Wiążąca jest data faktury za samochód" regulamin jest jasny jak słońce!
u mnie wyszedł inny kwiatek zamówiony 2, faktura 8 a jest na to tylko 30 dni (sama rejestercja u mnie to oczekiwanie 22 dni  i nie wiadomo czy się wyrobią. Napisali do centrali prośbę o przedłużenie terminu ze względu na wydłużenie oczekiwania na rejestrację spowodowanego pandemią.
jest jak byk napisane:
https://pdf.sites.toyota.pl/regulamin_promocji_rabat_akcesoryjny_toyota_connected_car.pdf


 

Beesafe.pl