Autor Wątek: Chciałbym się pożegnać  (Przeczytany 11884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzesiek C-HR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #15 dnia: 01-08-2020, 23:23:36 »
Dzień dobry Wszystkim

Chciałbym się pożegnać i podziękować za możliwość uczestnictwa w forum .
.
.

Italo,
Czekaj
Skoro napisałeś tego posta to chyba tu jeszcze zajrzysz, i podzilisz się wiedzą i spostrzeżeniami z Twojego powrotu do ulubionej marki... I wtedy ten post będzie miał sens  :-)

Offline Italo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #16 dnia: 18-08-2020, 11:49:46 »
Skoro Cię to interesuje to odpowiem kilka zdań po odbiorze . Niestety auto jeszcze w ITA . Pozdrawiam
Miłośnik "włoszczyzny"
Posiadacz Fiata 500 z 1970 roku

Offline Grzesiek C-HR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #17 dnia: 18-08-2020, 21:36:27 »
 :good: czekamy więc na jakiś test porównawczy

Chyba rozumiem twój sentyment,  bo mamy Fiata już 16 lat od nowości...  :-)
« Ostatnia zmiana: 18-08-2020, 21:41:12 wysłana przez Grzesiek C-HR »

Offline RAV73

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 124
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #18 dnia: 30-08-2020, 18:18:52 »
Piękna jest ta wersja Sport. Powodzenia. Koniecznie poinformuj jak się jeździ nowym nabytkiem. Wybrałeś wersję 1.0 czy 1.3?

Offline Italo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #19 dnia: 14-09-2020, 13:26:41 »



To tak jak obiecałem pokazuję następce C-HR ki w moim garażu
Auto z silnikiem 1.3 Firefly 150 KM / 270 Nm , 6 biegowa dwusprzęglówka . Wersja Sport ( obniżony zawias o 13 mm, amortyzatory Koni ) felgi 19" . Dość bogato wyposażony , mam smaczki typu daszek zegarów obszyty alcantarą i część kierownicy , audio Beats . W środku większość sztucznej skóry bardzo dobrej jakości, czerwona nitka .
Materiały i wygląd wnętrza rewelacyjne . Silnik mocny, fajnie brzmi . Jeździ to świetnie .
Wady ? Troszkę ospałą reakcja skrzyni na wciśnięcie gazu . Pali więcej niż CHR ale jest sporo mocniejszy .
Generalnie jestem zachwycony
Miłośnik "włoszczyzny"
Posiadacz Fiata 500 z 1970 roku

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4509
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #20 dnia: 14-09-2020, 15:56:32 »
No to najważniejsze że jestes zadowolony, bo opinie są różne
https://autogaleria.pl/fiat-500x-sport-test-opinia-spalanie

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #21 dnia: 14-09-2020, 17:20:22 »
Fajne autko ale nie moje klimaty już na Chrke się nasłuchałem od zazdrosnych Januszy że to auto dla kobiety, szerokości!

Offline Italo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #22 dnia: 15-09-2020, 14:49:33 »
No to najważniejsze że jestes zadowolony, bo opinie są różne

Ano jak zwykle są różne . Czytałem i oglądałem kilka testów . Opinie testujących na temat danego parametru są często ... skrajnie przeciwne . A widziałem też test gdzie testujący narzeka na coś by potem to pochwalić :) ( bawi się w Clarksona ewidentnie ;) )

Tak, jestem bardzo zadowolony . A uwaga o doborze materiałów ...hmmm. To nie audi za 250 tys złotych . A nie nie c-hr gdzie materiały delikatnie mówiąc nie zachwycają . Na szczęście mamy na rynku mnóstwo aut . Jakby było nudno jakbyśmy wszyscy jeździli c-hrami albo 500 iksami , prawda ;)

Dziękuję wszystkim jeszcze raz za wszystkie dyskusje i mnóstwo wiedzy . Trzymajcie się , bezpiecznej , bezawaryjnej jazdy Waszymi brykami z bananem na twarzy . Trzymajcie się !
Miłośnik "włoszczyzny"
Posiadacz Fiata 500 z 1970 roku

Offline Grzesiek C-HR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #23 dnia: 15-09-2020, 18:20:20 »
 :good:

Offline Hisss

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #24 dnia: 16-09-2020, 09:19:19 »
Ładne autko! taki silnik wydawałby się w sumie optymalny do C-hr, z tymi 270nm. Nie jest źle u nas w 1.2, ale zawsze można było mieć więcej :)

Offline Ma-corolla

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 599
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #25 dnia: 29-09-2020, 20:19:38 »
Ostatnio w serwisie BMW za przegląd zapłaciłem 500 PLN,- wliczając koszty oleju i filtrów. Powodzenia, kupujcie i serwisujcie Toyoty w autoryzowanych stacjach!

Toyota After sales service w Polsce ma załosny jak i ceny tylko w tym moge sie zgodzić w innych krajach to by zobaczyli jak dbają o klienta !!! w Toyotach i innych krajach!
Co do serwisujcie w Toyota to w 2012 kupiłem auto Toyota NIGDY nie był w servisie w ASO toyoty. w 2017 kupiłem hybride   tez auto kupiłem pojechało  do Aso na  2roczne servisy potem na 3 Rok to dzwonili ale nie jechałem do Toyoty ASO. Servis na trzeci zrobiłem u mojego mechanika w Starogardzie Gdańskim Mateusz Kużminski na ulicy skośnej,  jest bardzo dobry mechanik i zna sie na zeczy !
oleje do hybridy kupowałem sam ENEOS 0W-20 kazdy servis ASO toyoty ma swoje ceny droge Natomiast to ze takie są ceny W PL to jest tez sprawka Rządu naszego co rozdaje wszystko! :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona:

co do BMW to  sprawdz czy ci tam nie wlali wode zamiast oleju za 500złotych!!!
Jestem pewny o auta Toyoty więc nie trzeba jechać do ASO za servisy ! a po drugie kiedy kupuje to trzymam je długo nie planuje sprzedawać za 3 lata!

@ITALO trzymaj sie tez miałem fiaty kiedyś!

Offline jarus67

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #26 dnia: 29-09-2020, 20:33:39 »
@Ma-corolla - teraz przetłumacz swój tekst na język polski.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Speedway

  • Gość
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #27 dnia: 03-10-2020, 20:59:24 »
On nie jest w stanie przetłumaczyć na polski, bowiem nie zna naszego pięknego języka, zaś pisząc te głupoty albo wypił albo połknął coś albo zdradziła do żona.

Speedway

  • Gość
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #28 dnia: 03-10-2020, 21:02:15 »
jest w stanie przetłumaczyć na polski, bowiem nie zna naszego pięknego języka, zaś pisząc te głupoty albo wypił albo coś połknął, coś albo zdradziła go żona.
« Ostatnia zmiana: 03-10-2020, 21:08:04 wysłana przez Speedway »

Speedway

  • Gość
Odp: Chciałbym się pożegnać
« Odpowiedź #29 dnia: 03-10-2020, 21:03:08 »
On nie jest w stanie przetłumaczyć tego na polski, bowiem nie zna naszego pięknego języka, zaś pisząc te głupoty albo wypił, albo coś połknął, albo zdradziła go żona.


 

Beesafe.pl