Autor Wątek: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go  (Przeczytany 53429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marek08

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Samochód:: C-HR 1,8 Hybrid
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #90 dnia: 13-09-2020, 15:40:29 »
Aktualizacja androida i MCU zrobiona. Robiłem według zaleceń sprzedawcy , najpierw aktualizacja systemu , póżniej MCU. Teraz radyjko działa tak jak powinno . Dość długo testowałem zestaw głośnomówiący. Sprawdzałem działanie samego zestawu , z włączonym radiem , z włączonym radiem i nawigacją MapaMap którą zainstalowałem. Robiłem połączenia wychodzące jak i przychodzące , odbieranie jak i wybieranie połączeń czy to z kierownicy czy z ekranu radia działa prawidłowo. Głos w głośnikach bardzo dobrze słyszalny , odbiorca też mówił ze bardzo dobrze mnie słychać. Tak więc wszystko co związane z zestawem głośnomówiącym działa. Teraz mogę śmiało stwierdzić że to jest to czego oczekiwałem po tym radyjku.  :good:

Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #91 dnia: 13-09-2020, 15:47:39 »
No i super  :good:
Pozdrawiam

Offline Marek08

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Samochód:: C-HR 1,8 Hybrid
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #92 dnia: 15-09-2020, 12:12:22 »
Chyba pójdę sobie na łatwiznę i zapytam w jaki sposób dodawaliście kontakty - nr. telefonów z telefony do radia ?  :grin:

Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #93 dnia: 15-09-2020, 16:21:59 »
Kurde już zapomniałem
A zobacz na tym filmiku

https://m.youtube.com/watch?v=n2-4VyCPUoU

Offline Marek08

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Samochód:: C-HR 1,8 Hybrid
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #94 dnia: 15-09-2020, 17:16:45 »
Oglądałem ten filmik wcześniej i próbowałem tak robić jak ten gość na filmiku. Jednak u mnie w telefonie po sparowaniu go z radiem w opcji bluetooth w ustawieniach nie ma pozycji udostępnij kontakty.

Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #95 dnia: 15-09-2020, 17:25:07 »
Coś mi świta, że trzeba wejść w radiu w ikonkę tel i tam jest taki znaczek odswiez/pobierz. Takie strzałki  :cheesy:
I powinno pobrać z tel.

Offline Marek08

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Samochód:: C-HR 1,8 Hybrid
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #96 dnia: 15-09-2020, 17:42:55 »
Jutro sprawdzę. Dzięki za rady , dam znać czy przeniesie kontakty. A swoją drogą to ta dołączona instrukcja obsługi radia jest mega okrojona.

Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #97 dnia: 15-09-2020, 17:46:49 »
Spoko

Offline Marek08

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Samochód:: C-HR 1,8 Hybrid
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #98 dnia: 16-09-2020, 11:41:29 »
No i zapisane kontakty. Kolejność programowania - Telefon > ikona ludzika > strzałki  i na koniec potwierdzenie dodania kontaktów na telefonie. Przed aktualizacją oprogramowania tak kombinowałem i nic się nie działo. Teraz widać że te dwie aktualizacje które robiłem zrobiły swoje. Dzięki za wskazówki gilal .  :good:

Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #99 dnia: 16-09-2020, 12:13:49 »
Gratulacje  :good:
Spoko, używaj  i ciesz się nowym radyjkiem.
Pozdrawiam

Offline Rocky

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #100 dnia: 21-09-2020, 18:39:28 »
Do mnie dotarły kable. Udało się podłączyć. Wszystko działa jak należy poza kamerą cofania. Po włączeniu biegu wstecznego nic się nie dzieje. Uruchamiam ją gdy jej potrzebuję z tabletu ikonką AV-IN, ale to chyba nie tak powinno działać? ????

Offline Banan61

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #101 dnia: 21-09-2020, 18:50:49 »
Tu bylo opisane jak podlaczyc kabelek i gdzie zeby kamerka sie zalanczala przy wstecznym:
https://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,46627.120.html

Offline Rocky

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #102 dnia: 21-09-2020, 19:19:01 »
Mam niby ciągnąć kabel na tył auta? Jakoś mi się to nie widzi. ???? Miało być Plug & Play, więc chyba napiszę znowu do sprzedawcy. Poza tym dostęp do kamery to jest bo ją uruchamiam w radyjku.

Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #103 dnia: 21-09-2020, 19:36:33 »
Witaj
Ja miałem podobnie, ręcznie w radyjku uruchamiałem kamerkę, ale już jak wrzucałem wsteczny już było ciemno. Brak aktywacji, kabelek"reverse". Ale u kolegi poszło bez tych zabiegów od wstecznego światła. Napisz do sprzedawcy może trzeba coś uaktywnić w canbus

Offline Marek08

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Samochód:: C-HR 1,8 Hybrid
Odp: Aplikacje w Toyota Touch 2 witg Go
« Odpowiedź #104 dnia: 22-09-2020, 08:36:38 »
Wygląda na to że jestem jedną z niewielu osób na tym forum której problem kamery cofania nie dotyczył. Za to miałem inne drobne problemy, które były  najprawdopodobniej z mojej winy (niechcący zwolniłem zatrzask taśmy od strony radia podczas jego modyfikacji aby można było je zamontować),jak i producenta - sprzedawcy (wgranie aktualizacji androida 10 jak i MCU - które raczej powinny być wgrane przed wysyłką sprzętu do mnie , bo data wydania poprawek jest wcześniejsza od daty zakupu radia).  Na nasze szczęście sprzedawca - serwis nie unika kontaktu , a wręcz przeciwnie szybko odpowiada i naprawdę wie co doradzić w danej sytuacji aby rozwiązać problem. 
Jednak teraz , gdy wszystko działa jak należy jestem z tego radia mega zadowolony. I te wcześniejsze drobne problemy mojego zdania o tym sprzęcie nie zmieniają. Rocky mam nadzieję że uporasz się z problemem  i dołączysz do grona zadowolonych użytkowników tego sprzętu. 


 

Beesafe.pl