Autor Wątek: Montaż świateł przeciwmgielnych Yaris III 2014 rok przed liftowy  (Przeczytany 1002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lu_k_as

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 12
Mam Yarisa z 2014 z przed faceliftingu wersja Active silnik benzyna 1.33. Doposażyłem go sobie w tempomat i lusterko fotochromatyczne
Kiedy zobaczyłem, że mam pociągnięte fabrycznie kable do świateł przeciwmgielnych przednich zachciało mi się je zamontować więc kupiłem lampy plasticzki i podłączyłem to. Wymieniłem sobie też przełącznik świateł i kupiłem przekaźnik.
A teraz pytanie: gdzie powinienem ten przekaźnik zamontować? Znalazłem gdzieś schemat, z którego wynika że skrzynka z przekaźnikiem odpowiedzialnym za światła przeciwmgielne przednie znajduje się w przedziale pasażerskim pod kierownicą obok bezpieczników, ale nie wiem jak zamontować w niej przekaźnik - jeśli  mam rację to 7 czyli relay box jest miejscem gdzie ten przekaźnik ma się znaleźć https://knigaproavto.ru/shemy/en/toyota/yaris/523-2010-2017-toyota-yaris-130-fuse-box-diagram.html
I drugie pytanie czy to wystarczy żeby cieszyć się światłami przeciwmgielnymi czy coś jeszcze może być konieczne do zrobienia.
W moim przypadku akurat te światła to nie jest fanaberia mieszkam na mazowieckiej wsi i jesienią tu są naprawdę konkretne mgły :)
Może ktoś ma zdjęcie tego relay boxa, i wie jak się do niego dostać.


 

Beesafe.pl