Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: [S] Lexus IS 300 sportcross, 2001  (Przeczytany 115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mdo

• Toyot Leżący
  • *
[S] Lexus IS 300 sportcross, 2001
« dnia: 16-10-2020, 21:24:11 »
Sprzedam mojego Lexusa IS 300. Rocznik 2001, 188.000 km, BT i OC odpowiednio '7 i '8 2021.
Wersja sport z pełnym wyposażeniem. Nie ma tylko szyberdachu ale w tym wieku to bardziej zaleta.
Mam dwa samochody i ten chciałbym sprzedać. Pojeździłem 2,5 roku, nacieszyłem się i myślę o hybrydzie.
Biorąc pod uwagę wiek, samochód jest w bardzo dobrym stanie. W mechanikę po zakupie sporo włożyłem, mam rachunki. Zrobiony jest m.in. kompletny rozrząd, ok. 3 kkm po serwisie olejowym więc koszty "pakietu startowego" odpadają a dodatkowy wkład nie jest potrzebny. Blacharka jest w dobrym stanie, bez korozji. Co ważne samochód jest garażowany i niejeżdżony w zimę. Lakier nie był odświeżany i ma trochę rysek, zderzaki są porysowane. Opony Michelin - w granicach 6 mm bieżnika. Klimatyzacja działa.
Przejechałem tym samochodem prawie 13 kkm, z przewagą trasy, zawsze bezawaryjnie. Jeśli dla kogoś to ważne średnie spalanie ze wszystkich tankowań 10,69 litra, w mieście ostatnio ok. 12, w trasie zazwyczaj ok. 8,5/9.
Samochód do obejrzenia w Warszawie na Ursynowie. Więcej informacji przez telefon.
Cena: 31.000 zł - wg mnie jest adekwatna do stanu samochodu i oddaje moje oczekiwania finansowe. Można oczywiście zaproponować swoją. Na razie nie wystawiałem w serwisach ogłoszeniowych, więc jest to oferta spod lady
Zapraszam do kontaktu - najlepiej telefonicznego (5o4. I29. 63I).

Zdjęcia są pod linkiem. Niestety nie było czasu żeby samochód posprzątać i umyć...
https://photos.app.goo.gl/YpASY5AuJL72np9i7
IS300 2JZ
Corolla E11 EFE, LBK '97
Corolla E11 EFE, SDN '97
było: Corolla E11 EFE, WGN '98
było: Corolla E9 AFE, LBK '91, gaz