Autor Wątek: [Filmik z moją Starletką] + info  (Przeczytany 2797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CORN

  • Gość
[Filmik z moją Starletką] + info
« dnia: 26-07-2005, 19:50:32 »
Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum i żałuje że tak późno je znalazłem. Mam  Starlet P8 z 1993 roku wersje super hiper ubogą bo Square ;) ale dzięki temu jest lekka   :D   auto ma 141 000 przebiegu i sprawuje siędobrze choć silnik wydaje siębyć już nieco zmęczony.

www.leparkourradom.prv.pl/accelerating.AVI


Jak macie jakieś filmiki z Waszymi Gwiazdkami to zapodajcie jakieś linki albo na email starlet20@o2.pl :)


Największa prędkość do jakiej udało mi sięrozpędzić auto to całkiem niedawno 173 km/h (na oko   :D  ) w dwie osoby, Próbowałem też sprawdzić czy mam szanse z Hondą Civic 1,5 102 konie na płycie lotniska ale kolega skutecznie pozbawił mnie tych złudzeń ;) równo do końca 1 biegu a potam z każdym biegiem craz bardziej dostawałem od Hondy ;)


Pozdrowienia dla właścicieli Starletek   8)
« Ostatnia zmiana: 21-08-2009, 09:50:24 wysłana przez Janmor »

Offline mandes

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.toyota-starlet.prv.pl
[Filmik z moj± Starletk±] + info
« Odpowiedź #1 dnia: 28-07-2005, 14:08:14 »
Witam,
Co do osiągów to dał bym głowęże Starleta powinna sobie poradzić na  sprincie z Hondą 105 KM.
Nie raz stawałem z podobnymi autkami i nie zaznałem porażki. Być może poprzednia Starleta delikatnie różni sięw osiągach od mojej. Wniosek jest zatem taki że pokolenia na pokolenie autka sa coraz szybsze. Przykład; dostałem  na sprincie od Yarisy 1.3.
Filmik na upartego mozna by nagrać.. Może kiedyś (sęk w tym że jadąc samemu nie bardzo jest jak nagrać, jadac z pasażerem natomiast to już nie te same osiągi :)
Pozdrawiam

CORN

  • Gość
[Filmik z moj± Starletk±] + info
« Odpowiedź #2 dnia: 28-07-2005, 22:40:29 »
Civic był 3 drzwi 1993 rok tak jak moja Gwiazdka ;) poza tym mój egzemplaż do szybkich nie należy (pierwszy właściciel mówił że udało mu sie max 176 km/h rozbujać ją i więcej nic)


ale nie to jest ważne :) ważne że sie nic nie psuje   :D

Woytek

  • Gość
[Filmik z moj± Starletk±] + info
« Odpowiedź #3 dnia: 29-07-2005, 08:36:07 »
Cytat: mandes
Witam,
Co do osiągów to dał bym głowęże Starleta powinna sobie poradzić na  sprincie z Hondą 105 KM.


taaaaaaaaa.............
a juz bez przesady, pododna waga , sporo większa moc, nie ma szans na objechanie 75-ma  konikami toyoty stada 105 kucy z hondy chyba ze te 105 KM będzie w czymś b. dużym i ciężkim ale nie w civicu 3-d. Wszyscy jesteśmy za toy-toyami ale cudów ni ma.

Offline szfystack

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 446
  • Płeć: Mężczyzna
    • zdjęcia...zdjecia...zdjęcia...
[Filmik z moj± Starletk±] + info
« Odpowiedź #4 dnia: 29-07-2005, 10:23:52 »
Dużo zależy od kierowcy i stanu silnika....
Wtedy cuda sięmogą zdarzyć

polnik@studio

  • Gość
[Filmik z moj± Starletk±] + info
« Odpowiedź #5 dnia: 29-07-2005, 10:48:36 »
ja tam Swoją starletką sam sięczasami bardzo zadziwiam jak pofrafi dawać czadu :) a że samochodzik od początku w rodzince to nie jest zjeżdżony więc silniczek kręci sięże hej :) na 2 do 90 km/h to nie problem :) a 3 jest w tym samochodziku czymś idealnym :) 150 km/h na 3 biegu to jest dopiero uczucie  ... osobiście nie polecam takich wyczynów jeżeli nie jesteście pewni silniczka:)

pozdrawiam Krzysiek

CORN

  • Gość
[Filmik z moj± Starletk±] + info
« Odpowiedź #6 dnia: 31-07-2005, 20:04:53 »
www.leparkourradom.prv.pl/Vmax.AVI   a oto i mój v max miłego oglądania ;)


 

Beesafe.pl