.: GARAŻ :. > News ze świata Toyoty i nie tylko

Toyota i silniki diesla D-4D

<< < (2/4) > >>

CarinaGTI:
wkońcu sięwzięli za kategorięD4D z prawdziwego zdarzenia ponoć ma byc 2.2 - 177KM
podobnie jak nie wyobrażam sobie potenbcjonalnego włożenia D4D 90KM w Yarisie w 2005/06 :D

Bisua:

--- Cytuj (zaznaczone) ---ponoć ma byc 2.2 - 177KM
--- Koniec cytatu ---
bedzie silniczek dla mnie odpowiedni :):)

simcom:
eeeee tam, pewnie tak juz bedzie zawsze, ze niemieckie diesle sa najlepsze...i naszybsze...

A jak juz mowa o silnikach w toyocie - to sobie nie dam powiedziec, ale najlepszy silnik to 1UZ-FE. Heh, czyli moj... Utwardzane korobowody, wał i precyzyjnie wywazane i dobierane do kazdego silnika tłoki... silnik nie do zajechania... choc niestety trza o niego dbac...poprzedni własciciele tego nie robili...grrrrrr

A ze w toyocie 180km bedzie to normalnie swięto!!!!! I tak bede do nich anty nastawiony...zawiodły mnie te nowe D4D.

Darus:
no ciekawe osiagi... ciekawe jak ten LC w 2005 bedzie wygladal... wkoncu molze bedzie na co zmienic wysluzona setke  :-D

tomek_paseo:
Kierowcy benzynówek - drżyjcie :)
Nowy, bardzo mocny dieselek D4D Toyoty - prawdopodobnie już na przełomie roku zostanie zamontowany w Ave. Nieoficjalnie dowiedziałem sie od pracowników jednego z salonów, że będzie miał około 2,2 litra pojemności, około 180 PS i maksymalny moment obrotowy rzędu 400 Nm !!!!
Dla potwierdzenia przesyłam link z niemieckiego Auto Motor und Sport .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej