Autor Wątek: Nawigacja - jak zrobić by jechać wyznaczoną przez siebie trasą?  (Przeczytany 1847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matiz17czestochowa

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Mam pytanie. Jestem tu nowy.
Posiadam Toyotę Corollę z wbudowaną nawigacją, a także konto na Toyota More. Tam mogę tworzyć własne podróże i chociaż nie jest to zbyt proste, bo trzeba tworzyć punkty POI, których liczba jest ograniczona, to jako tako mi się to czasem udaje, a czasem nie. Dziś się udało i wysłałem podróż do samochodu, odebrałem, ale niestety od jednego do drugiego punktu POI prowadzi ta nawigacja po swojemu / wedle ustawień, w dodatku nie pokazuje kilometrów do końca podróży, a do punktu POI. Co najgorsze - te punkty POI, które tworzę, to tylko dlatego, aby pojechać SWOJĄ trasą, a nie trasą, którą mnie poprowadzi nawigacja. Inna też sprawa, że nie mam w pełni aktualnych map, ale... do rzeczy:

Jak wgrać w samochód trasę przez siebie wyznaczoną?
W rowerze (Garmina mam) nie mam tego problemu - tworzę pliki .fit, kursy i inne takie i wszystko działa, tutaj niestety to nie jest takie proste.
Jak zrobić i wgrać w taką wbudowaną w auto nawigację trasę, aby jechać po swojemu, widzieć ile ma się kilometrów do końca itd. ? Czy jest to w ogóle możliwe?
Dodam, że umiem wyznaczyć i pobrać taką swoją trasę w postaci pliku .gpx czy .fit (bardziej .gpx). Może da się to wgrać jakoś w samochód i zadziałać? Będę wdzięczny za pomoc.

Offline Sinuspi

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Płeć: Mężczyzna
Nie używaj, kup papierową mapę  <zalamka>


 

Beesafe.pl