Autor Wątek: No i stało się - moja tojka już nie jest Bezwypadkowa !!!  (Przeczytany 2283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MarcinStarletka

  • Gość
Witajcie.

Niestety jadąc w niedzielęnad morze do Krynicy Morskiej żeby sprawdzić nową instalacjęgazową w miejscowości Nowy Dwór Gdański (ok. 70km do morza) pewień pier****y emeryt i niedzielny kierowca wymusił mi pierwszeństwo i dostał w dźwi kierowcy (zaczął wjeżdźać na pas w przeciwnym kierunku niż ja jechałem). Ja siędopiero rozpędzałem i miałem ok. 50 km/h i jak go zobaczyłem to miałem jakieś 10m na hamowanie i nie starczyło. Poprostu wyjechał mi na beszczela. Przywaliłem w niego przy ok. 30-40 km/h. A skutki są na fotkach. Kiepskiej jakości ale to z komórki. Oberwała maska (dostała z lewa i zrobiła sięz niej łódka), lewy błotnik, reflektor lewy i kierunek, przedni pas i zderzak.
  :asmiliecry   Człowiek stara sięjak może żeby autko było w jak najlepszym stanie a tu ktoś inny załatwi go jednym strzałem. Policja mnie na szczęście nie zapakowała na lawete i mogłem wkur***ny pojechać nad morze (autko jest na chodzie chłodnica i aku nie ucierpiały chociaż mało brakło - milimetry) Żeby tego było mało wracając po nieudanej kąpieli w morzu (pełno jeb***ych meduz pływało - jeszcze mi poparzenia brakowało) w tym samym miejscu (ta sama krzyżówka i to samo miejsce) co dostałem z przodu był korek i dojeżdźając stanąłem i koleś za mną sięzagapił i wyrżnął mnie w tyłek. Myślałem że mnie krew zaleje :evil: . Miałe ochotękomuś zaje***ać, na szczęście obyło siębez strat tylko rysy na zderzaku (skasowałem go na 50 zł, bo mnie miałem siły wzywać policji - jestem ciekaw jak by zareagowali).
Musiałe sięwam wyżalić bo jak można mieć takiego pecha i ciągu jednego dnia. Dobrze jedynie że nikomu sięnic nie stało i tojka spisała siędzielnie.



Ps. Jak ktoś z was ma potrzebne do naprawy elementy i mu zalegają w garażu to jestem otwarty na wszelkie propozycjęi proszęna e-mail. Pewnie siędogadamy.

Pozdro
« Ostatnia zmiana: 21-08-2009, 09:52:40 wysłana przez Janmor »


 

Beesafe.pl