Toyota Klub
.: GARAŻ :. => Prius => Wątek zaczęty przez: wtyku w 12 Stycznia 2015, 22:24:42
-
Zazwyczaj w samochodach pod maską mamy dostępne napięcie z akumulatora. W prius jest to utrudnione bo aku jest w bagażniku a odstraszacz powinien być pod maską
Gdzie jest możliwe najdogodniejsze miejsce do pobrania napięcia +12V przy możliwe małej demolce ? Źródło o stałym zasilaniu oczywiście.
-
Zazwyczaj w samochodach pod maską mamy dostępne napięcie z akumulatora. W prius jest to utrudnione bo aku jest w bagażniku a odstraszacz powinien być pod maską Gdzie jest możliwe najdogodniejsze miejsce do pobrania napięcia +12V przy możliwe małej demolce ? Źródło o stałym zasilaniu oczywiście.
Przecież jest terminal "+" (ten czerwony - do odpalenia z kabli) w skrzynce bezpiecznikowej pod maską. Poza tym pociągnięcie kabelka podłączonego do gniazda zapalniczki z kokpitu też nie powinno być problematyczne. Ja takich problemów nie mam. Jeden z moich kotów namiętnie lubi siedzieć pod samochodem :D
-
hehe z tym kotem to dobre ;) ale ja chcę to założyć ze względu na wyjazdy, bo parkuję na co dzień garażu ;-)
wystarczy pojechać w góry albo na wieś - tam gryzonie grasują w dużej ilości...
-
hehe z tym kotem to dobre ;) ale ja chcę to założyć ze względu na wyjazdy, bo parkuję na co dzień garażu ;-)
wystarczy pojechać w góry albo na wieś - tam gryzonie grasują w dużej ilości...
We Wrocławiu jest więcej szczurów niż na wsi.Kuny to nie widziałem już kilka lat.
W większości aut masz stały prąd w puszcze bezpieczników.Ja zawsze szukam takiego 10 minut po zgaszeniu silnika i zamknięciu drzwi(nie ryglowaniu).
Wystarczy zwykły miernik czy probówka.
-
zaczep parę kostek do kibla , a nie będziesz wiercic dziury i kombinować z kablami. Szkoda zachodu. albo napryskaj przed wyjazem : http://allegro.pl/motip-srodek-na-kuny-anty-kuna-dekunyzator-400ml-i4906023366.html (http://allegro.pl/motip-srodek-na-kuny-anty-kuna-dekunyzator-400ml-i4906023366.html)
Na noc na wyjeżdzie można podpiąć odstraszacz pod taki akumulatorek:
http://allegro.pl/akumulator-zelowy-vipow-12v-1-3ah-akumulatorek-i4934975178.html (http://allegro.pl/akumulator-zelowy-vipow-12v-1-3ah-akumulatorek-i4934975178.html) i postawic pod autem