Autor Wątek: Kapsle do felg aluminiowych  (Przeczytany 8953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

digame

  • Gość
Kapsle do felg aluminiowych
« dnia: 22-11-2006, 10:34:37 »
Od niedawna jestem właścicielem 2,2 D-4D 150 i na poczatek zostałem "ogołocony" z kapsli na felgach. Jest mosliwość zapełnienia tych ohydnie wyglądających otworów innym sposobem niż zakup w serwisie po 40 pln za sztukę? Zdaję sobie sprawę że jak założe orginalne ponownie zostaną puste "dziury"!
Pzpr!

MaLy_RaDeK

  • Gość
Odp: Kapsle do felg aluminiowych
« Odpowiedź #1 dnia: 22-11-2006, 11:23:47 »
Wydaje mi sie, ze bedziesz mial problem ze zdobyciem kapselkow...  :| Towar wielce deficytowy  :grin:
Nawet z uzywanych felg raczej nikt Ci nie sprzeda, a wywalic 160 zeta to trzebaby na glowe upasc  :roll:
Pozostaje chyba Allegro... Moze nawet swoje tam znajdziesz  :wink:

Lord D4

  • Gość
Odp: Kapsle do felg aluminiowych
« Odpowiedź #2 dnia: 22-11-2006, 12:33:12 »
Kup gdzieś nieoryginalne i na Allegro nalepki --> wyjdzie taniej a wygląda zupełnie dobrze.

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Odp: Kapsle do felg aluminiowych
« Odpowiedź #3 dnia: 22-11-2006, 12:48:59 »
dokladnie...
u kazdego gumiarza znajdziesz zaslepki piast (sa rozne rozmiary w zaleznosci wlasnie od felgi) a do tego naklejke 'firmowa'..... - a najlepiej kupic tylko w kolorze alu i tyle - nie szpecic tego logo toyoty.....

pzdr
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

digame

  • Gość
Odp: Kapsle do felg aluminiowych
« Odpowiedź #4 dnia: 23-11-2006, 07:26:25 »
te zaślepki piast wydają sięrozsadnym rozwiązniem! zobaczymy!

marcink

  • Gość
Odp: Kapsle do felg aluminiowych
« Odpowiedź #5 dnia: 23-11-2006, 08:13:25 »
Od niedawna jestem właścicielem 2,2 D-4D 150 i na poczatek zostałem "ogołocony" z kapsli na felgach. Jest mosliwość zapełnienia tych ohydnie wyglądających otworów innym sposobem niż zakup w serwisie po 40 pln za sztukę? Zdaję sobie sprawę że jak założe orginalne ponownie zostaną puste "dziury"!
Pzpr!

Też to mnie dotknęło i gumiarze nie mieli do moich att alusek kapsli a jeśli mieli to wołali ponad 15-20 / sztukę.
Udało mi się namierzyć fajny kontakt :  e-mail : poczta@alufelgi.pl   www : http://www.alufelgi.pl/ tel. 58 6609018
Listem poleconym ( koperta z bąbelkami ) wyszło mi ok. 10 zł/ 1 szt oryginalnego kapsla.
Później kupowałem dystanse (??) - oringi centrujące  jak się ma za nieoryginalną felgę i za duży otwór ( 62,1 a 54)
Bardzo ich polecam. Szybko , solidnie i co naważniejsze za rozsądne pieniążki.

digame

  • Gość
Odp: Kapsle do felg aluminiowych
« Odpowiedź #6 dnia: 24-11-2006, 07:13:38 »
dzięki za namiar marcink! spróbuję i tego!
pzpr!

digame

  • Gość
Odp: Kapsle do felg aluminiowych
« Odpowiedź #7 dnia: 24-11-2006, 12:16:06 »
niestety ale pod tym adresem http://www.alufelgi.pl  odprawiono mnie z kwitkiem!
szukam dalej! może ktoś ma takowe kapsle na sprzedaż? - po rozsądnej cenie!

Bobikos

  • Gość
Odp: Kapsle do felg aluminiowych
« Odpowiedź #8 dnia: 24-11-2006, 21:53:35 »
Cześć. Ja mam jakieś kapselki do avensis do felg aluminiowych. Do moich felg nie pasowały ale to są nieoryginalne felgi. Napisz na priva adres mailowy to wyśle Ci zdjęcia i wymiary. Pozdro


 

Beesafe.pl