Autor Wątek: Auris Lift radio OEM - rozpiska złączy  (Przeczytany 4134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kysior

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 5
Auris Lift radio OEM - rozpiska złączy
« dnia: 13-05-2013, 00:55:36 »
Witam.

W taty Aurisie zakładaliśmy dziś GMS 6701 Luxury i niestety nie do końca zgadza się kabelkologia z dostępnymi przejściówkami. Ma ktoś może rozpiskę złącz po liftingu? Różnią się trochę od tych przed liftem.

Jest w Aurisie wzmacniacz antenowy? Jak jest zasilany?

bardzo proszę o jakąś pomoc :)

Offline kingcin

  • Moderator
  • Toyot Chodzacy
  • ******
  • Wiadomości: 520
  • Płeć: Mężczyzna
    • Auris
Odp: Auris Lift radio OEM - rozpiska złączy
« Odpowiedź #1 dnia: 13-05-2013, 10:39:57 »
a z czym konkretnie macie problem ?

Przejściówka toyota -> iso załatwia większość
antenę podłączasz normalnie (wyciągasz ze starego wkładasz w nowe, tyle)
sygnał do hamulca ręcznego weź sobie z masy z wtyczki iso lub wyłącz tą funkcje w menu serwisowym radia
do wstecznego, żeby działała kamera musisz podciągnąć (skąd masz opisane na forum w temacie o kamerze)

Jeśli chodzi o sterowanie z kierownicy to nie wiem jak jest po FL ale przed była to na 3 wtyczce która była podłączona do radia. przejściówka jest raczej nie do dostania trzeba zrobić samemu.

Auris E15 1.6 '07 SOL + w rodzinie: Avensis T27  Wagon '12 1.8 Executive,  Yaris P1 FL '03 1.0 Luna

Offline kysior

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Auris Lift radio OEM - rozpiska złączy
« Odpowiedź #2 dnia: 13-05-2013, 11:36:55 »
Widziałeś złącze po fl? Antena jest w kostce, nic nie da wyciągnięcie jej - tam nie ma standardowego wtyku antenowego.

Przejściówka była w zestawie, ale chyba po FL jest inaczej, po się nie zgadzają zasilania.

Kamerę cofania, sterowanie z kierownicy, podpięcie ręcznego opanowałem bez większego problemu. Ale chciałbym rozpiskę złącz z tyłu aby jeszcze podpiąć oryginalne gniazdo USB ze schowka oraz stwierdzić, czy jest wzmacniacz anteny i jak jest zasilany. Na podpiętej samej antenie radio odbiera słabo, podczas gdy oryginalne bardzo dobrze.

Offline kysior

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Auris Lift radio OEM - rozpiska złączy
« Odpowiedź #3 dnia: 13-05-2013, 23:23:08 »
Dla potomnych - sprawę zasilania wzmacniacza anteny udało mi się rozwiązać - w tej samej kostce, w której jest kabel antenowy jest malutki pin odpowiedzialny za zasilanie wzmacniacza.

Niestety, przemierzyłem wszystkie kostki i chyba gniazdo usb nie idzie bezpośrednio do radia - ja w każdym bądź razie nie znalazłem pinów odpowiedzialnych za usb przy radiu :(

Offline kingcin

  • Moderator
  • Toyot Chodzacy
  • ******
  • Wiadomości: 520
  • Płeć: Mężczyzna
    • Auris

Auris E15 1.6 '07 SOL + w rodzinie: Avensis T27  Wagon '12 1.8 Executive,  Yaris P1 FL '03 1.0 Luna

Offline RockNRolla

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: Auris Lift radio OEM - rozpiska złączy
« Odpowiedź #5 dnia: 12-10-2016, 17:58:33 »
Cześć,
Mam Aurisa z 2008 roku, ze zwykłym radiem. Czy mogę zamontować w nim radio po FL z funkcją bluetooth?


Pozdrawiam!


 

Beesafe.pl