Autor Wątek: Zestaw głośnomówiący bluetooth  (Przeczytany 1808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stolar1

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
Zestaw głośnomówiący bluetooth
« dnia: 15 Października 2016, 18:32:44 »
Cześć, czy ktokolwiek z Was ma/miał/testował zestaw głośnomówiący bluetooth, taki  mocowany na osłonie przeciwsłonecznej ? Syn z Małżonką moją rodzoną szukają mi prezentu na urodziny więc taki sobie wymyśliłem a  zestaw który miałem wcześniej (Jabra słuchawkowy) dostał syn razem z samochodem (poprzednim) więc będę wdzięczny za każdą opinię    :roll:

Offline adamer00

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Zestaw głośnomówiący bluetooth
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Października 2016, 15:06:01 »
Jakiś czas temu przerabiałem ten temat. Polecam Parrot MINIKIT Neo 2 HD. Świetnie odczytuje mowę i bateria teoretycznie długo trzyma. Pisze teoretycznie, bo tryb czuwania, który powinien włączać się podczas wsiadania do samochodu, włącza się nawet jak jakiś samochód zaparkuje obok mojego i przez to bateria trzyma dużo krócej. Nie polecam Jabra freeway. Asystent jest bardzo toporny, urządzenie zawieszało się i długo łączyło się z telefonem. jedynym plusem jest wbudowany transmiter. Mam nadzieję, że pomogłem.

Offline stolar1

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zestaw głośnomówiący bluetooth
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Października 2016, 19:56:32 »
Dzięki za zainteresowanie i rady ale właśnie wczoraj dostałem Jabra Freeway na urodziny, zobaczymy co z tego wyjdzie  :o


 

www.ucando.pl

www.gotujesie.pl