Autor Wątek: Czujnik deszczu problem z działaniem  (Przeczytany 1498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotr1989pl

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
Czujnik deszczu problem z działaniem
« dnia: 02-12-2016, 17:36:18 »
Witam, pogoda jaka jest za oknem widać, wraz z tym zaczął się mój problem którego nawet wcześniej bardzo nie dostrzegałem a mianowicie w trakcie deszczu gdy chcę aktywować wycieraczki wraz z czujnikiem po przekręceniu na AUTO wycieraczki nie dają znaku życia, po przekręceniu na OFF co oznaczało by dezaktywację funkcji AUTO i normalną pracę przerywaną też nic, po przekręceniu LO/HI też nic...dalsze dwa tryby w dół działają oraz MIST pojedynczy działa. Sytuacja ulega zmianie gdy docisnę obudowę czujnika deszczu na chwilę, bądź trzymam delikatnie dociskając  AUTO działa oraz LO/HI, działają prawidłowo ok pół minuty po odpuszczeniu dociskania, potem znów milczą nawet jak leje. I teraz pytanie, u szklarza byłem rozebrał czujnik, żel jest, dociska prawidłowo, tylko jakiś "tempak" szybę zmieniając ułamał to co zaznaczone na foto (tej części nie mam widać kabel), ponadto przewiercił dziurkę w obudowie i chciał "jakoś" czujnik docisnąć. Szklarz stwierdził że ratuje mnie dokupienie całej obudowy czujnika z zaznaczonym elementem. Cudem udało się takie coś znaleźć to jest cały czujnik z obudową na szrocie tylko nie wiem czy brać bo cena niezbyt tania. Ale brak trybu przerywanego mnie dobija w taką pogodę.
Kto doczytał do końca, dziękuję, pozdrawiam i proszę o doradę. Foto poniżej.
czujnik.jpg
« Ostatnia zmiana: 02-12-2016, 17:40:09 wysłana przez piotr1989pl »


 

Beesafe.pl