Witam
Kilka dni temu pewien pan wjechał autem w yarisa (2002r.) żony dzięki czemu mamy drzwi z prawej strony do wymiany ( przód,Tył)
Dzwoniąc w kilka miejsc aby znaleźć drzwi w miarę zadbane i pasujące kolorem dowiedziałem się że dużo zależy od tego gdzie auto było produkowane Francja czy Japonia,jednoznacznie jednak nikt nie był w stanie mi wytłumaczyć na czym polega różnica. Twierdząc że nie będą pasowały i już.
Tak więc znalazłem drzwi blisko swojego miasta i sprzedawca twierdzi że powinny pasować jednak on posiada wersje JP do tego z elektryczna szybą z przodu,ja natomiast mam korbomatik przód i tył.
Jak to w końcu jest z tymi drzwiami,czy Japońskie będą pasować do Francuskich ? Jeżeli nie to na czym polega różnica ?
Z góry dziękuje za pomoc
