Autor Wątek: kabelki do głośników  (Przeczytany 8389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gorgo24

  • Gość
kabelki do głośników
« dnia: 27-07-2005, 19:29:27 »
kupiłem yariske i ma ona tylko 2 glośniki przy przedniej szybie mam pytanie czy sa seryjnie poprowadzone kable w drzwiach do podłaczenia głośników mam yariske 2001 r wersja luna bardzo prosze o pomoc bo niechce mi sie rozkrecać boczków i sprawdzać dzieki za pomoc   :)
« Ostatnia zmiana: 27-02-2008, 09:32:27 wysłana przez Janmor »

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
kabelki do glo¶ników
« Odpowiedź #1 dnia: 27-07-2005, 20:48:47 »
skoro fabrycznie sa dwa glosniki to japrawdopodobniej nie ma tam instalacji w drzwiach.....
moj poprzedni yaris byl z 2001 roku wersja terra + - czyli o jedna nizej od Twojej i wlasnie tam bylo radio dwukanalowe i glosniki byly tylko w podszybiu......

najprostrzy sposob na sprawdzenie tego czy radio jest 4ro kanalowe to wejscie w jego ustawienia i jesli jest tam opcja FADER to napewno jest ono 4ro kanalowe!

mimo wszystko jesli nie masz glosnikow w drzwiach orginalnie, to nie sadze aby byla tam jakakolwiek instalacja..........
u mnie nie bylo nawet 'przelotek' miedzy drzwiami, a reszta samochodu - musialem je instalowac sam.....

ale i tak rocznik 2001 jest lepiej spasowany itd niz 2005 wiec gratuluje zakupu!!

pozdrawiam i witam na forum!
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

Smok

  • Gość
kabelki do glo¶ników
« Odpowiedź #2 dnia: 28-07-2005, 08:17:52 »
w mojej ( Terra 2002) nie było  -
głośniki w drzwiach podiołem do kabelków begnących od radia do głośników na podszybiu- bo tak było najłatwiej
i grało super!

Crit

  • Gość
kabelki do glo¶ników
« Odpowiedź #3 dnia: 28-07-2005, 09:08:20 »
Wiązka w drzwiach yarisa to monolit i zawiera instalacjędo głośników, lusterek elektrycznych, szyb elektrycznych oraz centralnego zamka, jeśli masz któryś z tych elementów oryginalnie to są kable do głośników, nie ma rozwiązań cząstkowych.

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
kabelki do glo¶ników
« Odpowiedź #4 dnia: 28-07-2005, 10:58:26 »
faktycznie Crit, mowi dobrze!!

teraz u siebie mam wszystko elektryczne i przyznaje ze wszystko wychodzi z jednej kosci........
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

Jaro

  • Gość
kabelki do glo¶ników
« Odpowiedź #5 dnia: 28-07-2005, 19:24:24 »
w wiekszosci japonskich autek jest tak, ze instalacja jest kompletna, czyli sa wszystkie potrzebne wiazki glowne zeby zupgradeowac auto do fula, jedynie moga byc potrzebne zakonczenia czyli wiazka z drzwi, tam odpowiedni do wyposazenia powinny byc odpowiednie kabelki, a glowna wiazka to, jak napisal Crit, monolit.

Crit, czy wiazki w Yarisie lacza sie gdzies kolo drzwi ??

w mojej mazdzie wlasnie w ten sposob jest zrobione, widzialem tez to w nissanie i mitsubishi ... wiec mysle ze w toyocie jest podobnie ...

Crit

  • Gość
kabelki do glo¶ników
« Odpowiedź #6 dnia: 29-07-2005, 17:56:21 »
wiązka jest zakończona w słupku i tam łączy sięz wiązką drzwi, można siętam dostać ściągając plastikowy boczek ze ścianki ten który łączy sięz progiem, drzwi to wyjątkowa sytuacja w yarisie jeśli idzie o instalacjębo cała reszta auta zawsze ma full instalację(poduszki, halogeny i inne takie pierdy).


 

Beesafe.pl