Jeżdżę od grudnia ub.roku. W sumie bez żadnych problemów. Domknięcie klapy bagażnika wymaga porządnego trzaśnięcia. W ASO orzekli że nie da się wyregulować bo uszczelka jest nowa i musi się ułożyć. To trzaskam.
Grzebię też ciągle w tych systemach audio/radio/nawigacja żeby je "rozpracować". Nie wiem co nabroiłem ale po uruchomieniu auta za każdym razem włączają się samoczynnie stare podcasty RMFM. Nie da się tego nijak usunąć i trzeba ręcznie przestawiać na inne fale radiowe. Nie da się też dojść do tych podcastów poprzez telefon (Android Auto).
Inny mankament to nawigacja. Zdarza się, choć nie zawsze, że system nie zapamiętuje zadanej trasy po przerwie w podróży. Trzeba wtedy na nowo ustawiać cel.