Autor Wątek: awaria elektryki  (Przeczytany 7289 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paczek.kr

  • Gość
awaria elektryki
« dnia: 15-10-2005, 17:26:14 »
mam pytanie padlo mi jednoczesnie podnoszenie szyb , centralny zamek i regulacja fotela. co to moze byc i gdzie szukac usterki????(podejzewam bezpiecznik ale nieudalo mi sie go zidentyfikowac)
pozdrawiam paczek

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
awaria elektryki
« Odpowiedź #1 dnia: 15-10-2005, 19:50:30 »
hej!
z tego co widzęto masz amerykę. więc nie wiem dokładnie który bezpiecznik, ale popatrz po nich - na pewno znajdziesz...

co do ogrzewania siedzeń to w Europie wygląda to tak : bezpiecznik nr 4 pod deską rozdzielczą.

a reszta, którą wymieniłeś to 34 też tam.
może numery siębędą zgadzać, bo z tego co wiem to ameryka tam gdzie europa ma bezpieczniki to ma coin box
zajrzęjeszcze do Haynesa. pzdr
m
3VZ.pl



Offline samelco

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 21
awaria elektryki
« Odpowiedź #2 dnia: 15-10-2005, 21:42:30 »
Miałem przez nieuwagę(zwarcie) podobny problem.Przyczyną jest przepalenie bezpiecznika 30A pod deską rozdzielczą. W mojej europiejskiej wersji jest on zasłonięty plastkową rurą wentylacyjną.Trzeba odkręcić dolną osłonędeski rozdz.,wyjąć odcinek w/w rury i będzie widoczny ten bezpiecznik (tam są 2 takie kwadratowe,bez problemu można sprawdzić który sięprzepalił).
  Nie mogłem domknąć szyb i zostawiłem tak przez całą noc.Dobrze że nie padało deszczu bo by zalało.

paczek.kr

  • Gość
awaria elektryki
« Odpowiedź #3 dnia: 28-10-2005, 06:02:13 »
powiedz mi w jaki sposob zdjac te rure , boje sie ja urwac. jest tam jakis patent?
pozdrawiam paczek

mazi

  • Gość
awaria elektryki
« Odpowiedź #4 dnia: 28-10-2005, 10:50:30 »
apropos elektryki w 3.0 '92 europa, może ktoś wie jakim cudem prawe  światło mijania mam dwa razy słabsze od lewego?? (Żarówki nówki)

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
awaria elektryki
« Odpowiedź #5 dnia: 28-10-2005, 11:38:52 »
Cytat: paczek.kr
powiedz mi w jaki sposob zdjac te rure , boje sie ja urwac. jest tam jakis patent?
pozdrawiam paczek
- pociągnij w dół przekręcając ją lekko w jedną i drugą stronę. rura jest na wcisk, z dwoma małymi wypustkami, wychodzi bez problemów, nawet jak jest taka sałata w kablach jak u mnie po gościach od alarmu :)

Cytat: mazi
apropos elektryki w 3.0 '92 europa, może ktoś wie jakim cudem prawe światło mijania mam dwa razy słabsze od lewego?? (Żarówki nówki)
- cosik musisz mieć na kablach - miernik w rękęi do dzieła, na początek pomierz napięcie na żarówach, potem sprawdź ustawienie świateł, czasem sięwydaje że jedno gorzej świeci od drugiego, bo np jakiś inteligent przed Tobą podniósł prawe światło, żeby "lepiej widzieć pobocze", czyli oślepiać tych z przeciwka. z tego co wiem to bezpieczniki od świateł są pod maską, więc powinieneś sobie poradzić. powodzenia
3VZ.pl



paczek.kr

  • Gość
awaria elektryki
« Odpowiedź #6 dnia: 28-10-2005, 14:20:27 »
dziekuje za pomoc bezpiecznik byl tam gdzie mowiliscie, z rura byl problem bo jest tam z boku plastikowa pineska ale po jej wyciagnieciu i uzyciu odrobiny sily wyszla. tak wiec wszystko dziala jak nalezy.                    D Z I E K U W A  :aclap  
pozdrawiam paczek

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
awaria elektryki
« Odpowiedź #7 dnia: 28-10-2005, 16:34:13 »
uups, zapomniałem o tej pinezce, a powinienem pamiętać, bo u mnie zagościł tam kawałek dybla, po tym jak ją urwałem:) no ale fajnie że wszystko jest ok:) pzdr
3VZ.pl




 

Beesafe.pl