Autor Wątek: Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc  (Przeczytany 13999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yufuyf

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« dnia: 06-11-2005, 16:04:45 »
Witajcie,
na cardomain czesto widze tego typu zadbane silniki
Ja tez chce miec ladnie, wiec mam pytanie:
1) czym ladnie pomalowac przewody (takze gumowe)? i plastiki (ten cover na silniku i pokrywy bezpieczników też :-)
2) gdzie mozna kupic zamowic ta listwe laczaca... amortyzatory i co ona konkretnie mi da (czy warto?)
3) gdzie moge kupic fajne tarcze do zegarow...tylko ebay.com? na allegro sie nie doszukalem...



Tak jak tutaj, ladnie to wygląda...


Pewnym rozwiązaniem są plastykowe rurki ...

« Ostatnia zmiana: 27-02-2006, 18:46:09 wysłana przez Marcjan »

setunia

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #1 dnia: 06-11-2005, 18:27:40 »
No, no całkiem ładne.
Ztego co tu widać największy efekt dają te kolorowe peszle, ale ich nie polecam malować. Widziałem różnokolorowe chyba w Leroy Merlin, ale możesz spróbować w innych markietach budowlanych.
Natomiast na cieńszych przewodach, z tego co widzęsą załozone koszulki termokurczliwe. Te znowu najlepiej dostać na giełdach elektronicznych.
To by było na tyle.
Ale te zegary są zajefajne, oddałbym własną siostręna noc za takie cacka :twisted:
( no oczywiście gdybym ją miał :rotfl:

Mr Q

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #2 dnia: 06-11-2005, 18:37:37 »
Mniam, aż ślinka cieknie  :P

raptus

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #3 dnia: 06-11-2005, 20:48:12 »
moge ci odpowiedziec tylko na pytanie co ci da listwa,mianowicie ta listwa nazywa sie fachowo rozporka kielichow jak latwo zauwazyc ten samochod jest po tuningu i zaloze sie o wszystko ze ma zmienione zawieszenie czyli sprezyny progresywne i oczywiscie obnizajace oraz amortyzatory o twardszej charakterystyce wtedy czesto sie montuje rozporke zeby sie kielichy nie zeszly,jest to poprostu usztywnienie nadwozia ogolnie lepsze prowadzenie sztywniejsze nadwozie itd. montowac mozna rowniez dolna rozporke i oczywiscie tylna mialem takie zawieszenie w nissanie primerze jazda jest super  mialem sprezyny eibacha i amory koni z regolacja twardosci.co do podswwietlenia zegarow to sa super tylko kto by takie zrobil to niewiem ale jak cos to ja sie pisze moze hurtem bedzie  taniej  :athunbsup

RafaÂł

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #4 dnia: 06-11-2005, 22:00:38 »
To podświetlenie to indiglo. Koleś w wawie robi coś podobnego. Oddaje sięzegary na 3 dni i gotowe. Kolor podświetlenia i wzór do wyboru. Tylko koszt nie mały o ile pamiętam taka zabawa kosztowała około 350 zł. Jak znajde wżuce kontakt do gościa można zadzwonić i pogadać.

raptus

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #5 dnia: 06-11-2005, 22:31:30 »
Czekam na namiary  :cfiufiu

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #6 dnia: 07-11-2005, 15:47:30 »
a u mnie i tak jest ładnie pod maską bo nic nie cieknie i to mi wystarczy:) jedyną rzeczą którą bym tam chciał zmienić to silnik :) nie oszukujmy się, fury ze stanów, które oglądamy na cardomain, toyotanation itp, to najczęściej, trzecie, czwarte auto w rodzinie, które tuninguje siędla samej sztuki tuningu, nikt tym na codzień nie jeździ, a zwłaszcza po takich drogach jak nasze...

fakt, że to kwestia gustu, ale jak dla mnie to to co japońce stworzyły to ideał :) zresztą... widział ktoś jakieś gadżety do kombi? bo mnie sięnie zdarzyło :)
3VZ.pl



yufuyf

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #7 dnia: 07-11-2005, 21:38:27 »
no cóż, większość gości, którzy posiadają tam camry 94' to kilkunastolatkowie ... <lol>

Spro-ket

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #8 dnia: 07-11-2005, 22:12:43 »
Cytat: yufuyf
no cóż, większość gości, którzy posiadają tam camry 94' to kilkunastolatkowie ... <lol>

Inny przelicznik wartości tak starego wozidełka + portfeli rodziców/dzidków w porównaniu z naszą ukochaną gospodarką   ;)

Też bym chciał mieć możliwość odpimpować tak swoją brolkę :D

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #9 dnia: 07-11-2005, 23:04:58 »
Cytat: yufuyf
no cóż, większość gości, którzy posiadają tam camry 94' to kilkunastolatkowie ... <lol>


 - nie przeczę, sam mam 21 lat, ale szczerze mówiąc za dużo nakładu pracy w stosuknku do efektu, mówięo tym że np chromowane alu to mycie przez dzień żeby wyglądały, a pod maską... hmm, też ładnie wygląda, ale wolałbym jedno turbo i wzmocnione tłoki i korbowody niż 10 niebieskich kabli:) poza tym wystarczy jeden deszcz i wszystko do mycia:(

Cytat: Spro-ket

Inny przelicznik wartości tak starego wozidełka + portfeli rodziców/dzidków w porównaniu z naszą ukochaną gospodarką   ;)

Też bym chciał mieć możliwość odpimpować tak swoją brolkę :D
- na moją Camry długo zapieprzałem po nocach, nikt mi jej nie kupił, to tak kwestią wyjaśnienia, bo pojawiają sięna TKP młodsi ode mnie co np nie rozumieją po co gaz w aucie, skoro na pb siętak super jeździ...

teżbym sobie odstawił auto, jakbym miał kasę, ale byłoby to widoczne tylko pod maską, a dokładniej niewidoczne, bo w silniku:) wałek, tłoki, wał, korby itp... :) może jakieś turbo...  co z tego że kupięsobie alu za 5000zł, jak zostawięauto gdzieś na noc i rano będzie stało na cegłach??

nie upieram sięjednak że odstawiona fura nie wygląda lepiej niż seria:)
3VZ.pl



yufuyf

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #10 dnia: 08-11-2005, 09:09:24 »
marcinm,
ja też na swoją zarobiłem własnymi siłami i wyrzeczeniami. a bez gazu to nie było by mnie na nią stać i jeździłbym pewnie tico.

ale wiesz, jak to dziewczyna, lubi jak jej kupić świecidełko :-)

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #11 dnia: 08-11-2005, 11:33:22 »
jesteś KOBIETĄ??? :D ja sobie na razie kupujęświecidełko w postaci nowego sprzęgła i synchro do skrzyni:) potem pomyślęo innych:) pzdr
3VZ.pl



maniek_camry

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #12 dnia: 09-11-2005, 12:16:23 »
Cytat: marcinm
jesteś KOBIETĄ??? :D ja sobie na razie kupujęświecidełko w postaci nowego sprzęgła i synchro do skrzyni:) potem pomyślęo innych:) pzdr

Camry jest kobietą :-) I pewnie o to chodziło Lesiowi....   :-DD

yufuyf

  • Gość
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #13 dnia: 09-11-2005, 12:20:17 »
no właśnie. dzisiaj zamówiłem dla swojej kobiety (Kamrzycy) nowe tarcze i klocuszki. Spróbujęod Brembo i Ferodo. Pal licho, może będzie szczęśliwa.

Maniek,a ty pisałeś, że coś masz do tyłu jakieś hamulcowe duperele? Znasz moją dziewczynę, przyda jej się :oops:  :oops:  :oops:

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Usztywnienie ramy, malowanie przewodów, etc
« Odpowiedź #14 dnia: 09-11-2005, 14:43:30 »
Cytat: maniek_camry
Camry jest kobietą :-) I pewnie o to chodziło Lesiowi....   :-DD
nie przeczę, ładna z niej kobieta, ale wymagająca i nieustępliwa, jak sięuprze żeby jej co kupić to nie ma uproś...   :roll
3VZ.pl




 

Beesafe.pl