Autor Wątek: Linka Bagażnika E-9  (Przeczytany 2302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GLADIATOR

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Mężczyzna
    • Corolla E-9
Linka Bagażnika E-9
« dnia: 26-01-2006, 09:42:42 »
Witam jak w temacie jako że nie moge znaleść topiku o lince bagaznika z E-9 Hb Prosze o Pomoc w tej sprawie moze jakies fotki lub linki do tego jak naprawic taka linke prawdopodobnie zeskoczyła mi z raczki przy siedzeniu ale nie jestem pewny a zamek mam chyba uszkodzony bo kluczykiem nie moge otworzyc cos blokuje, wiec otwieralem z wewnatrz.
Obecnie nie moge otwierac moze ktos juz to robil i wie jak szybko i sprawnie naprawic Otwieranie Bagaznika z wewnatrz.
Mile widziane Zdjecia.
www.corolla.fora.pl
www.lybra.fora.pl
Lancia Lybra SW 1,9 JTD Power

Toyo69

  • Gość
Re: Linka Bagażnika E-9
« Odpowiedź #1 dnia: 26-01-2006, 10:55:05 »
Zdjęć nie mam, ale jak mnie się urwała linka przy zamku w bagazniku to zapodałem na koniec w miejsce tej urwanej  kulki śrubke z otworkiem i nakrętką.
Taka jak przy hamulcach w rowerze  ;)

Offline GLADIATOR

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Mężczyzna
    • Corolla E-9
Re: Linka Bagażnika E-9
« Odpowiedź #2 dnia: 28-01-2006, 09:23:27 »
Nikt Wiecej Tego Nie robił ?
www.corolla.fora.pl
www.lybra.fora.pl
Lancia Lybra SW 1,9 JTD Power

adm

  • Gość
Odp: Linka Bagażnika E-9
« Odpowiedź #3 dnia: 23-02-2006, 08:06:15 »
ja robiłem co prawda w e10 ale zasada ta sama, linka ze sklepu np. z art. metalowymi i srobka z dziorka, wielokrotnie mi to zeskoczyło, więc założyłem siłownik i teraz klapę otwieram z pilota, postaram się zrobi fotki

Offline GLADIATOR

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Mężczyzna
    • Corolla E-9
Odp: Linka Bagażnika E-9
« Odpowiedź #4 dnia: 23-02-2006, 21:05:29 »
ja robiłem co prawda w e10 ale zasada ta sama, linka ze sklepu np. z art. metalowymi i srobka z dziorka, wielokrotnie mi to zeskoczyło, więc założyłem siłownik i teraz klapę otwieram z pilota, postaram się zrobi fotki

mile widziane co i jak oraz gdzie ten siłownik ?
www.corolla.fora.pl
www.lybra.fora.pl
Lancia Lybra SW 1,9 JTD Power

adm

  • Gość
Odp: Linka Bagażnika E-9
« Odpowiedź #5 dnia: 27-02-2006, 14:36:08 »
potrzebujesz: siłownik, na allegro widziałem po 80pln ale można kupić dużo taniej w sklepach z elektryką i elektroniką, ze 4m kabla grubego około 2mm wiązki, centralkę alarmu i moduł zamka centralnego obsługujący klapę bagażnika, ja mam magiccar 440 jakieś 160pln na allegro, z resztą nie wiem po ile to teraz chodzi...nie ważne. Ja podczas podłączenia siłownika miałem tylko problem z łączeniem samych kabli z centralką, ostatecznie zrobili mi to w zakładzie montującym alarmy za 30pln - przynajmniej mam pewność że auto nie spłonie z tego powodu :), a teraz zdjęcia:





Offline GLADIATOR

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Mężczyzna
    • Corolla E-9
Odp: Linka Bagażnika E-9
« Odpowiedź #6 dnia: 04-03-2006, 11:48:51 »
Wielkie dzieki  ;) ;) ;) ;) ;)
www.corolla.fora.pl
www.lybra.fora.pl
Lancia Lybra SW 1,9 JTD Power


 

Beesafe.pl