Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Camry hybrid 2007 kilka pytań  (Przeczytany 18026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TT2002

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Camry hybrid 2007 kilka pytań
« Odpowiedź #75 dnia: 22-11-2016, 06:50:51 »
Pytam bo dla mnie to normalne. Moja Ave i Corolla też braku olej. Teraz mam Camry i ani grama oleju nie bierze a przebieg identyczny jak u Ciebie. Gości sprzedając chciał mi dać pisemna gwarancje na to:D miłe zaskocznie

Offline Paziomal

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: 01-08-2020, 18:50:22 »
Pomimo wszystko kusi mnie aby następną wymianę oleju zrobić na 0W20. Może to branie oleju wcale nie dotyczy hybryd. Ma może ktoś z forumowiczów Camry Hybrid z tych pierwszych roczników i jeździ na oleju 0W20? Jeżeli tak to czy bierze olej? Podobno silnik 2.4 w hybrydzie jest inny niż ten 2.4 typowo benzynowy. Ten pracujący w hybrydzie musi być przystosowany do pracy start-stop. Tak samo jak silnik benzynowy 1.8 montowany do Avensisa jest inny od tego 1.8 montowanego np. w Priusie. Takie informacje przekazał mi doradca serwisowy w Toyocie.
Ja mam hybrydę na 0w20 motul hybrid. ani grama nie bierze !!! :)
Auto się zepsuło zepsuło się autoą

Offline klaudiusz

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #77 dnia: 03-08-2020, 23:56:28 »
Pomimo wszystko kusi mnie aby następną wymianę oleju zrobić na 0W20. Może to branie oleju wcale nie dotyczy hybryd. Ma może ktoś z forumowiczów Camry Hybrid z tych pierwszych roczników i jeździ na oleju 0W20? Jeżeli tak to czy bierze olej? Podobno silnik 2.4 w hybrydzie jest inny niż ten 2.4 typowo benzynowy. Ten pracujący w hybrydzie musi być przystosowany do pracy start-stop. Tak samo jak silnik benzynowy 1.8 montowany do Avensisa jest inny od tego 1.8 montowanego np. w Priusie. Takie informacje przekazał mi doradca serwisowy w Toyocie.
Ja mam hybrydę na 0w20 motul hybrid. ani grama nie bierze !!! :)
Brawo za wykop roku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk